Connect with us

LoL

1907 Fenerbahçe ormancısı Mojito’dan taraftarı umutlandıran bir paylaşım geldi!

1907 Fenerbahçe ormancısı Mojito’dan taraftarları rahatlatan paylaşım!

VFŞL 2020 Yaz Mevsimi mojito

VFŞL‘nin başarılı takımlarından 1907 Fenerbahçe‘nin ormancısı Mojito, bugün oynadıkları Galatasaray Espor karşılaşmasından sonra attığı bir Tweet ile taraftarları umutlandırdı!

Şakayla karışık bir Tweet atan Mojito, taraftarın beklentisinin yüksek olduğunu ve bunu ligin ilerleyen zamanlarında onlara vereceğini açıkladı.

Üç haftalık ligin sonunda  3-3 skorla ligin orta sıralarında bulunan ekip şu ana kadar istediğini bulabilmiş değil. Sezon başında üst koridor ve desteğini değiştiren takım bir uyum sürecine girmiş gibi görünüyor. Kağıt üstünde çok iyi bir kadroları da olsa sonuçta yeni bir kadro ve şimdiden büyük başarı beklememek gerekiyor.

İkinci hafta geçtiğimiz sezonun MVP‘si Blue‘nun da hastalığı dolayısıyla takımda oynayamamasından kaynaklı bir ivme sorunu yaşayan takım bugün Galatasaray karşısında aldıkları galibiyetle biraz toparlanmış gözüktü. Ligimizdeki yeni alt koridorların beklenenden iyi olmasıyla istenileni tam olarak veremeyen Holyphoenix-Japone ikilisi de her geçen oyun daha iyi gözükmeye başladılar.

Önümüzdeki hafta GALAKTICOS ve Royal Youth ile maçları olan 1907 Fenerbahçe, skorunu 5-3′e getirerek playoff öncesinde kendilerini rahatlatmaya çalışacaktır. O haftada alacakları iki galibiyet de takıma daha fazla moral olacak ve gelecek haftalarda da performanslarına yansıyacaktır.

Mojito’nun da sözünü verdiği gibi, ilerleyen haftalarda daha iyi bir 1907 Fenerbahçe görebilecek izleyebilecek miyiz? Bunu hep beraber göreceğiz!

2020 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi heyecanına siz de ortak olmak istiyorsanız tüm maçların YouTubeTwitch ve Nimo TV‘den izleyebilirsiniz!


Mithrain Phoenix Tüyoları Verdi!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL