Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Evil Geniuses, COVID-19 seyahat kısıtlamaları sebebiyle bir süre turnuvalardan uzak kalacak!

Evil Geniuses, COVID-19 kısıtlamaları sebebiyle BLAST’te yer alamayacak!

Evil Geniuses, COVID-19 ile ilgili seyahat kısıtlamaları nedeniyle Counter-Strike ekibinin bütün Avrupa seyahatlerini askıya aldığını duyurdu.

HLTV sıralamasında 8. sırada bulunan ekip, bu hafta içerisinde BLAST Premier Fall ShowDown’da 24-29 Kasım tarihleri arasında mücadele edecekti. EG kanadından üzüntü dolu bir tweet ile duyurulan bu haberin ardından, turnuva kuralları gereğince Heroic, turnuvada EG’nin yerini aldı. HLTV sıralamasında 2. sırada olan Danimarka ekibi Heroic, BLAST Premier Fall ShowDown’da mücadele edeceklerini, resmi Twitter hesaplarından paylaştıkları bir tweet ile duyurdu.

https://twitter.com/heroicgg/status/1330861275895705600?s=20

Önümüzdeki süreçte Avrupa’da oynanacak olan turnuvalar için Kuzey Amerika’nın geri kalan ekipleri, seyahat kısıtlamalarından ne derece etkilenecek henüz bilinmiyor. Fakat otoriteler, yakın gelecekte EG’nin ardından birçok Kuzey Amerika’lı ekibin, seyahat kısıtlamaları sebebiyle Avrupa sahnelerinde mücadele edemeyeceğini düşünüyor. Organizasyon sahibi BLAST, yaşanan talihsiz gelişmenin ardından internet sitesinde yayınladığı yazıda, EG ile Ocak ayında oynanacak Global Finaller’de tekrar buluşmak istediklerini paylaştı.

Turnuvada yapılan değişiklerin ardından yeni maç programına ve daha fazlasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive