Connect with us

Espor

ex-Royal Bandits Çin’de düzenlenecek WESG 2018’e katılma şansını kaybetti

ex-Royal Bandits WESG 2018 East Europe kapsamında Windigo ile karşılaştı.

Ülkemizi CS: GO arenalarında başarıyla temsil eden ekiplerden ex-Royal Bandits, WESG 2018 East Europe‘da mağlup olarak WESG 2018‘e katılma şansını kaybetti.

WESG 2018 East Europe turnuvasında ex-Royal Bandits, Bulgaristan ekibi Windigo ile karşılaştı. bo3 formatında oynanan karşılaşma TSİ 21.10’da başladı. İlk harita Windigo tarafından Overpass olarak belirlendi. İlk yarıyı 8-7 önde kapatan Windigo, ikinci yarıda da bu oyununu sürdürdü ve maçtan 16-11 galip ayrıldı. Seriyi 1-0’a getiren Windigo, ikinci harita olarak ex-Royal Bandits’in seçtiği Cache’de mücadele etti. WESG 2018’e katılma şansını devam ettirmek isteyen ex-Royal Bandits’in bu haritayı mutlaka kazanması lazımdı fakat beklenildiği gibi olmadı. İlk yarıyı 10-5 önde kapatan Windigo, maçtan da 16-7 galip ayrıldı. Seriyi 2-0’a getiren Bulgar ekibi, WESG 2018 turnuvasında mücadele etmeye hak kazandı.

Maçtaki en yüksek ratingi elde eden isim Windigo ekibinden Georgi “SHiPZ” Grigorov oldu. 53 kez öldüren ve sadece 30 kez ölen Georgi, 1.50 rating elde etti. ex-Royal Bandits’te ise en yüksek ratingin sahibi Ömer “imoRR” Karataş oldu. 38 öldürme 36 ölümlük bir performans sergileyen oyuncunun ratingi ise 1.16 idi.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor