Connect with us

Espor

fabFabulous Beşiktaş’ta!

Beşiktaş’tan kadroya önemli takviye, fabFabulous Beşiktaş’ın yeni üst koridoru!

fabFabulous

VFŞL 2020 Yaz Mevsimi’nin 5. haftasının ardından takımların transfer çalışmaları ara vermeden devam ediyor. Galatasaray ve Dark Passage’ın ardından Beşiktaş da kadrosuna takviye yapan takımlar arasına katıldı ve fabFabulous’u kadrosuna kattı.

VFŞL’nin ilk 3 haftasını 6-0 ile yenilgisiz lider geçtikten sonra Beşiktaş, son 2 haftayı 0-4 ile galibiyet alamadan kapatmıştı. Ligde liderlikten 4.lüğe düşen ve SuperMassive, Galakticos ve Istanbul Wildcats’in gerisinde kalan Beşiktaş’ta da ilk değişim üst koridor ile geldi.

Ligimizin en yetenekli ve tecrübeli üst koridorlarında olan Asım Cihat “fabFabulous” Karakaya, daha önce HWA, Dark Passage ve SuperMassive formalarını giymişti. Geçtiğimiz mevsimin başında Royal Youth’a transfer olan fabFabulous, takımının yaşadığı maddi problemlere rağmen kadroda kalmış ve kariyerinin istatistiksel açıdan en başarısız yıllarından birini geçirmişti. 2020 Yaz Mevsimi’ne serbest oyuncu konumunda giren fabFab da Beşiktaş’ta NovaChrono yerine gelmiş oldu.

NovaChrono lige girmeden önce çok eleştirilmiş ancak “işlevsel” olarak tabir edilebilecek şampiyon havuzuyla ve 10 maçta 1.97 KDA’lık performansıyla, Beşiktaş’a fena olmayan bir katkı sağlamıştı.


İlginizi Çekebilir:

League of Legends’ın yeni şampiyonlarını öğrenmek daha fazla zaman alacak!

 

Sadece esporu değil her türlü sporu seven, takip eden, spor yönetimini bilen bir iletişimci.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor