Connect with us

Fall Guys: Ultimate Knockout

Fall Guys 2. sezon ortası güncellemesi ile karşımızda!

Oyuna yeni bir isim sistemi, yeni bir harita, dil ve sunucu seçme özelliği eklendi

Fall Guys hilecilere

Fall Guys 2. sezon ortası güncellemesi ile birlikte oyuna bir yeni harita, birçok yeni özellik eklendi. Detaylar haberimizde!

Steam’in zirvesine aniden yükselen, artan oyuncu sayısını sürdüremese de kitlesini iyice büyüten oyun yeni içerikleriyle oyuncuları eğlendirmeye devam ediyor. İkinci sezon güncellemesiyle birlikte oyun orta çağ temasına bürünmüştü. Sezonun ortasına yaklaştık ve getirilen ikinci sezon ortası güncellemesiyle birlikte uzun zamandır beklenen özelliklerin Fall Guys’a eklendiğine şahit olduk.

Xbox Series S’lerde gizli bir Master Chief detayı yer alıyor

Dil ve sunucu seçme özelliği, yeni bir harita, haritalarda rastgele çıkarak rekabeti artıracak ögeler Fall Guys 2. sezon ortası güncellemesi ile oyuna eklendi.

Fall Guys 2. Sezon Ortası Güncellemesi

  • Güncellemeyle birlikte eklenen Big Fans haritası, See Saw’a benzemekle birlikte birçok hızlı pervane içeriyor. barındırıyor. Ara sıra kayıt noktaları içerecek olan yeni haritada risk alabilmek için birçok fırsatla karşılaşıyoruz.
  • Bilgisayar oyuncuları için Fall Guys’a uzun zamandır beklenen yeni bir isim sistemi ve dil, sunucu seçme özelliği eklendi. Yeni isim sistemiyle birlikte Steam’deki uygunsuz isimler engellenirken oyunculara rastgele isimler verilecek. Bu rastgele ismi istediğiniz zaman değiştirebileceksiniz.
  • Yeni eklenen tur varyasyonları güncellemesiyle Fall Guys’ın birçok haritası birbirine girecek. Hızlanmak için kullanılan çekiçleri normalde olmayan haritalarda görebileceğiz. Herkesin oynarken çok sıkıldığı hafıza oyunu haritasına da bizi düşürmeye çalışan, ortada dönen bir çubuk eklenebilecek. Böylece birçok farklı içeriği birleştirilmiş bir şekilde oynayabileceğiz.

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

Fall Guys 2. sezon ortası güncelleme detayları bunları içeriyordu. Buraya tıklayarak paylaşılan resmî yama notlarına erişebilirsiniz.

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fall Guys: Ultimate Knockout