Connect with us

Espor

fastPay Wildcats Brezilyalı RED Canids’i devirdi

MSI 2022’de mücadele eden fastPay Wildcats, Brezilyalı rakibi RED Canids’i devirdi

fastPay Wildcats Brezilyalı RED Canids'i devirdi
Görsel: twitter.com/LoLespor

Tam adı ile Mid-Season Invitational 2022, bilinen adı ile MSI 2022‘de ülkemizi temsil eden fastPay Wildcats, grup aşamasındaki mücadelesini sürdürüyor. Etkinliğin ilk gününde Çinli Royal Never Give Up ekibine mağlup olan olan temsilcimiz, ikinci karşılaşmasında Brezilyalı RED Canids’i devirdi.

Karşılaşmada ilk kan 5. dakikada RED Canids ekibinden gelirken, saniyeler sonra Serin, aldığı bir skor ile birlikte durumu eşitledi. Kafa kafaya giden karşılaşmada temsilcimiz zaman zaman toplam altında öne geçerken, Brezilya temsilcisi ise skor sayısında öndeydi.

Rakip takım dakika 19’da oyundaki hakimiyetini artırırken, 22. dakikada takım savaşı ve Dağ Ejderi’ni kazanan fastPay Wildcats, o kadar kolay değil dedi. Kafa kafaya giden zamanın ardından 27. dakikada orta koridorda girdiği takım savaşından oldukça üstün ayrılan temsilcimiz zaman harcamadı ve 28. dakikada rakibinin Nexus’unu yok etmeyi başardı.

fastPay Wildcats’in bir sonraki rakibi PSG Talon

Bu galibiyet ile birlikte MSI 2022 grup aşamasındaki durumunu 1 galibiyet – 1 mağlubiyet haline getiren fastPay Wildcats, grup aşamasının üçüncü gününde Hong Kong merkezli PSG Talon ile kozlarını paylaşacak.

Buraya tıklayarak RED Canids karşılaşmasının özetine ulaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

VRL Türkiye: Birlik 2. Split 1. Hafta karşılaşmaları sona erdi

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor