Connect with us

Espor

fastPay Wildcats Valorant kadrosu kötü sonuçların ardından dağıldı

fastPay Wildcats (@IWcats) Valorant kadrosu dağıtıldı.

fastPay Wildcats Valorant

fastPay Wildcats Valorant kadrosu VCT Challengers turnuvasından elenip VCT Masters turnuvasına katılma hakkını kaybettikten sonra dağılma kararı aldı. Kadroda bulunan üç oyuncu sosyal medya hesaplarından yarıldıklarını duyurdu. Ege ‘Surprise’ Apaydın, Burak ‘EXTREME’ Akbalık ve Ege ‘SHNAZN’ Tarhan ortak bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada İstanbul Wildcats kulübüyle karşılıklı anlaşarak sözleşmelerini feshettiklerini söylediler. Eski kulüplerine başarılar dileyen oyuncular, daha güçlü döneceklerini belirttiler.

 

‘’İstanbul Wildcats kulübüyle üç kişi karşılıklı anlaşarak sözleşmemiz feshedilmiştir. Yeni oluşumlarında başarılar dileriz.’’

 

Bu açıklamalardan daha önce kadronun bir diğer oyuncusu Eren ‘Brave’ Kasırga da sosyal medya hesabından takım tekliflerine açık olduğunu söylemişti. Yaptığı paylaşımda kulüp yönetiminden aldığı izinle takım arayışında olduğunu ve sözleşmesinin devam ettiğini belirtti.

 

‘’fastPay Wildcats yönetiminden aldığım izinle takım tekliflerine açığım. Sözleşmem devam ediyor.’’

 

Bir açıklama da fastPay Wildcats kulübü FPS Menajeri Hakan ‘BigBigMan’ Demirel‘den geldi. Yaptığı paylaşımda ayrılan oyunculara emekleri için teşekkür eden Demirel, kariyerlerinde başarılar diledi.

 

”Güzel insanlara verdikleri emekler için teşekkür ederim. Kendilerine kariyerlerinde başarılar diliyorum.”

 

Takım son olarak Challengers 2 ve Challengers 3 Play-off karşılaşmalarında Oxgen Esports’ 2-1 ve Zero Zone’a 2-0 yenilmişti. Başarısız sonuçların ardından ortak bir karar ile kadro dağıtıldı. Şu anda kadroda kalan tek isim Ertuğrul ‘TheCady’ Koç oldu. Bir sonraki Challengers elemelerine kadar fastPay Wildcats kulübünün yeni bir kadro toplaması bekleniyor. Ayrılan oyuncularında farklı bir organizasyon altında yeniden toplanmaları ön görülüyor.

 

 

kennyS Alliance Valorant kadrosuna dahil olabilir

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor