Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

fastPay Wildcats yeni CS:GO kadrosunu duyurdu

fastPay Wildcats, CS:GO kadrosunun yeni üyelerini duyurdu.

fastPay Wildcats yeni CS:GO kadrosunu duyurdu

INTEL ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası 2022 sezonu başlamasına kısa bir süre kala fastPay Wildcats yeni CS:GO kadrosunu “CS:GO yıldızlarından oluşan takımımız karşınızda!” sözleri ile birlikte duyurarak gündemimize geliyor.

Brosskiez ekibinin CS:GO takımı ile yollarını ayırdığını “Brosskiez CS:GO takımımız ile yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. Tüm arkadaşlarımıza bugüne kadar bizimle oldukları için sonsuz teşekkürler. Ayrılık sebebimiz tamamen oyuncularımızın daha iyi şartlarda olacağına inandığımız içindir. Hepinizin yolu açık olsun arkadaşlar. Başarılarsözleri ile duyurmasının ardından kısa süre sonra, takımın geleceği ile ilgili beklenen açıklama Wildcats tarafından yapıldı.

fastPay Wildcats’in yeni üyelerinden art arda açıklamalar

Kadronun yeni evinin “CS:GO yıldızlarından oluşan takımımız karşınızda! Yeni oyuncularımıza başarılar dileriz!” sözleri ile duyurulmasının ardından her iki taraftan açıklamalar da ardı ardına geldi.

Takımın oyuncularından Can “Cizzx” Pars yaşanan Brosskiez ayrılığı hakkında “Bu ortamda 6 7 senedir varım çok nadir böyle insanlar gördüm ve tanıdım. Her şey için sağ olun krallar biz yakın zamanda abi kardeş olduk. her zaman da birbirimizi destekleyeceğiz. Hatta BROSSKİEZ dövme sözünü de vermiş olayım” sözlerini dile getirirken, yeni takımı hakkında ise “Mekanın sahibi @RoboGodLoL @IW_BigBigMan” yorumunda bulundu.

Takımın başka bir üyesi Nazmi “KNBOB” Külev ise bu transfer hakkında düşüncelerini “Takım arkadaşlarıma güvenim tam. Güzel başarılar yakalamak dileğiyle.” sözleri ile paylaşırken, Cankut “Canku7” Çelik ise “Ne kadar nickname yanlış yazılmış olsa da lets go diyebiliriz güzel bir oluşum içerisine girdik umarım elimizden gelenin daha iyisini yapabiliriz” dedi.

fastPay Wildcats yeni CS:GO kadrosu

  • Cankut “Canku7” Çelik
  • Aytunç “Ay7unc” Özkan
  • Nazmi “KNBOB” Külev
  • Ahmet “Cyber” Akpınar
  • Can “Cizzx” Pars

İlginizi Çekebilir:

INTEL ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası 2022 sezonu başlıyor!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive