Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

INTEL ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası 2022 sezonu başlıyor!

INTEL ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası 2022 sezonu 26 Mart’ta başlıyor!

Ülkemiz CS:GO espor arenasında yer alan ve yer almak isteyen oyuncuların merakla beklediği INTEL ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası 2022 sezonu çok yakında başlıyor. Mart ayı sonunda başlayacak INTEL ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası büyük bir ödül havuzunun yanında katılımcılara bu arenada kendilerini kanıtlama imkanı da sunuyor. İşte çok yakında başlayacak bu şampiyona hakkında tüm detaylar:

Geçtiğimiz yıllarda büyük mücadelelere sahne olan, pek çok CS:GO oyuncusunun kendisini gösterme fırsatı elde ettiği INTEL ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası 2022 sezonu 26 Mart tarihindeki ilk eleme maçları ile başlıyor. 26-27 Mart ve 2-3 Nisan da oynanacak elemeler sonucunda en başarılı 6 takım belirlenecek. Geçen sezon başarıları ve ESL World Ranking’e göre seçilen 2 takımın da seçilmesi ile turnuvanın 8 takımı da netlik kazanmış olacak. Bunun ardından ise turnuva şeması şu şekilde olacak. Grup aşamaları ve turnuva hakkında tüm detayları sizlere Playerbros olarak aktarıyor olacağız.

Geçtiğimiz yıllarda INTEL ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası’nı takip etmemiş ve bu sene takip edecek hayranlar ve potansiyel katılımcılar için INTEL ESL Türkiye CS:GO Şampiyonası hakkında tüm detaylar turnuvanın resmi sayfasında yer alıyor.

Bizler Playerbros olarak bütün katılımcılara turnuvada başarılar diliyoruz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive