Connect with us

Espor

fastPay Wildcats yeni VALORANT takımını duyurdu

fastPay Wildcats yeni VALORANT takımını ve teknik ekibini duyurmasının ardından takımın Baş Koçu @JonsypVAL Playerbros’a özel açıklamalarda bulundu.

fastPay Wildcats yeni VALORANT takımını duyurdu

En son yenilediği Wild Rift takımı kadrosu ile gündemimize gelen fastPay Wildcats, 12 Aralık Pazar gününün akşam saatlerinde yaptığı duyuru ile birlikte oldukça kalabalık olan yeni VALORANT takımını tanıtması ile gündemimizde.

Takım tarafından yapılan duyurulara göre Whoow, Fuhz, Mammy, Anima, Gojou ve Shiroblankk’tan oluşan kadronun teknik tarafında ise Fist, R1ch, Leader, Rifly ve Jonsyp’den oluşan oluşan oldukça kalabalık bir kadro yer alıyor.

fastPay Wildcats’in Genel Menajeri Hakan “BigBigMan” Demirel duyurunun ardından kadro hakkında yaptığı açıklamada bir araya getirdikleri takımın yaş ortalamasının 16.5 olduğunu dile getirirken, “Bir aydır suren try outlarla Türkiye’nin genç potansiyel oyuncularıyla çalışıyor olmak mutluluk verici. Akademi takımımızı da yakında duyuracağız. BÜTÜN GENÇ KARDEŞLERİME BAŞARILAR” dedi.

Akademi takımı yakında geliyor

Hayata geçirilen yeni kadronun duyurulmasının ardından takımın Baş Koçu olan Tolunay “Jonsyp” Pınarlı ile konuştuk. Takımın oluşma süreci hakkındaki sorumuz üzerine Pınarlı, koçlar, menajerler ve oyuncular ile birlikte yaklaşık bir aydır denemeler(Tryout) yaptıklarını belirtirken, akademi takımlarının duyurusunu yakında yapacakları haberini de verdi.

Tolunay “Jonsyp” Pınarlı oldukça kalabalık olan teknik kadro hakkında yaptığı açıklamada ise 5 kişiden oluşan teknik ekip hakkında “Teknik ebimizin büyüklüğünün sebebi oyuncularımızla bireysel anlamda da sıkı bir şekilde çalışabilmek. Aynı zamanda akademi takımımız ve kadın takımımız için de çok yararlı olacağını düşündük, yönetimle birlikte bu karara vardık.” dedi.

Hedeflerinin VALORANT Champions Tour’da ellerinden gelenlerin en iyisini yapmak ve herkese bu kadronun potansiyelini göstermek olduğunu dile getiren Pınarlı, bu projenin iki yıllık olduğunu ve takımdaki yaş ortalamasının 26.5 olduğunu söyledi.

Jonsyp açıklamasını sonlandırırken, fastPay Wildcats taraftarlarına herkesin kendilerini beklemesini söylerken, sağlam bir kadro ile geldiklerinden emin olmalarını da söyledi.

fastPay Wildcats VALORANT takımı

 • Muhammed “Mammy” Erdoğan
 • H. Can “Fuhz” Pehlivan
 • Arda Eren “Whoow” Kazaz
 • Uğurcan “Anima” Aydın
 • Berke “Gojou” Tekus
 • Berke “Shiroblankk” KutluBay
 • Onurhan “Fist” Atak (Koç)
 • Mert “R1ch” Yarar (Analist)
 • Kaan “Leader” Taşpınar (Koç)
 • Tolunay “Jonsyp” Pınarlı (Baş Koç)
 • Huzeyfe “Rifly” Demir (Koç)

İlginizi Çekebilir:

VALORANT Champions 2021 şampiyonu cNed’li Acend!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor