Connect with us

Espor

cNed: “Bu turnuva ‘cNed ve arkadaşları’ olmadığının kanıtı”

Şampiyonluk heyecanı yaşayan @cNedf0r, etkinliğin ardından konuştu.

cNed: "Bu turnuva 'cNed ve arkadaşları' olmadığının kanıtı"

Yılın en büyük VALORANT turnuvası olan VALORANT Champions 13 Aralık Pazartesi gününün ilk saatlerinde sona ererken, temsilcimiz Mehmet Yağız “cNed” İpek’in de formasını giydiği Acend takımı rakibi Gambit Esports’u  3-2’lik bir skor ile yenmeyi başarmış ve dünya şampiyonu unvanına sahip olmuştu.

Şampiyon takım ile karşılaşma sonrası yapılan röportajda başarılı temsilcimiz, önemli açıklamalarda bulundu. Kendisine VALORANT espor dünyasında oluşan”cNed ve takım arkadaşları” algısı üzerine yöneltilen soru hakkında konuşan İpek, VALORANT Champions turnuvasının Acend hakkında oluşan bu düşüncenin doğru olmadığının kanıtı olduğunu dile getirdiği açıklamasında şu sözleri dile getirdi:

“Bu turnuva ‘cNed ve arkadaşları’ olmadığının kanıtı çünkü iyi performans bile gösteremedim ve takım arkadaşlarım beni bazı oyunlar taşıdı. Söyleyecek bir şey yok. Mutluyum. Bütün takım arkadaşlarıma teşekkürler.”

Dünya şampiyonluğu heyecanını taşıyan oyuncu Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda İngilizce olarak “Herkese merhaba. DÜNYA ŞAMPİYONUYUZZZZZZZZZ” sözlerine yer vermişti.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT Champions 2021 şampiyonu cNed’li Acend!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor