Connect with us

Espor

Fenerbahçe Espor’da 4woodanet, ana kadroya yükseldi

Fenerbahçe Espor VALORANT kadrosunun yeni üyesi belli oldu!

Fenerbahçe Espor'da 4woodanet, ana kadroya yükseldi
Görsel: twitter.com/fbesporvalorant

Fenerbahçe Espor tarafından 2021 yılında 600’den fazla oyuncunun katılımı ile gerçekleştirilen seçmelerin ardından performansı ile öne çıkarak seçildiği duyurulan oyunculardan biri olan Burak Emirhan “4woodanet” Asrak’ı sevindiren haber, 29 Temmuz Cuma günü geldi.

Takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden öğle saatlerinde yapılan duyurulara göre genç oyuncu 16. yaşına girer girmez, Fenerbahçe Espor’un ana VALORANT kadrosuna yükseltildi.

Burak Emirhan “4woodanet” Asrak’ın yeni pozisyonuVALORANT takımımız bünyesinde yer alan Burak Emirhan “4woodanet” Asrak, artık ana takımımızla birlikte bizlerle olacak!” sözleri ile birlikte duyurulurken, doğum günü ise “16. yaş gününü tebrik eder, birlikte nice şampiyonluk dolu mutlu yıllar dileriz.” sözleri ile kutlandı.

4woodanet’e tebrik mesajları gecikmedi

Fenerbahçe Espor’un ana kadrosunda yer alacak yeni ismin duyurulmasının ardından, takım yönetiminden isimler de düşüncelerini paylaştı. Fenerbahçe Espor VALORANT takımı menajeri Eren Gül, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda düşüncelerini şu sözler ile paylaştı:

“Uzun zamandır bizimle yetişen ve yaşını beklediğimiz genç yıldızımız artık 16 oldu ve yoluna ana kadroda şans bularak devam edicek. Bu şansı iyi değerlendirip iyi yerlere geleceğine eminim. İyi ki doğdun Emir!”

Takımın koçlarından Mehmet Arda “Epic” Yıldız ise “İyi ki doğdun, iyi ki Fenerbahçe çatısı altındasın. Beraber yeni tarihlere Emirim” ve bir diğer koç Ümit Boz ise “Bir an hiç 16 olmayacaksın sandım 🙂 Mutlu yıllar canım benim” dedi.

Fenerbahçe Espor VALORANT takımı kadrosu

Liquipedia.net’in sağladığı bilgilere göre 4woodanet’in ana kadroya geçmesinin ardından Fenerbahçe Espor VALORANT kadrosu şöyle şekillendi:

  • Burak Emirhan “4woodanet” Asrak
  • Burak “Burzzy” Özveren
  • Efe “elite” Teber
  • Mert “Mykoz” Demirci
  • Enes “jonx” Güngör

İlginizi Çekebilir:

ABRA Esports VALORANT kadrosunda ayrılık zinciri!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor