Connect with us

Espor

Fenerbahçe Espor VALORANT takımına iki yeni isim

vCan ve JrayN Fenerbahçe Espor VALORANT takımının yeni oyuncuları oldu.

Fenerbahçe Espor VALORANT takımına iki yeni isim

Son olarak VALORANT Challengers 2023 Türkiye: Birlik Split 2 liginde mücadele ederken gördüğümüz Fenerbahçe Espor VALORANT alanında yeni adımlar atmaya başladı.

29 Kasım Çarşamba günü VALORANT takımına Ahmet Can “vCan” Türkmen’i kattığını duyuran Fenerbahçe, 30 Kasım Perşembe günü ise yapılan duyuru ile birlikte Ferhat “JrayN” Yılmaz’ı kattığını açıkladı.

vCan ve JrayN Fenerbahçe Espor VALORANT takımında

Transferinin duyurulmasının ardından yaptığı paylaşımda Ahmet Can “vCan” Türkmen, taraftarı olduğu, tribününde bağırdığı takımda oynayacağı için çok mutlu olduğunu söyleyip, “Bu büyük ailenin bir parçası olmaktan dolayı gurur duyuyorum. Hırslı ve motive bir şekilde, hep birlikte nice başarılar elde edeceğimize inanıyorum.” dedi.

Takıma dahil olan bir diğer isim Ferhat “JrayN” Yılmaz ise sarı lacivertli formayı giyeceğini “Benim için artık yeni bir serüven başlıyor. Çok iyi performans vereceğimden şüpheniz olmasın.” sözleri ile duyurdu.

Sizler Fenerbahçe Espor VALORANT kadrosu hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir: 

Steam Türk Lirası çevirme! Steam TRY Converter nasıl kullanılır?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor