Connect with us

Espor

Fenerbahçe Espor VALORANT takımında ayrılık!

Fenerbahçe Espor ve Sian yollarını ayırdı!

Fenerbahçe Espor

Son olarak VRL 2022 Türkiye’de yarı final aşamasına ulaşmış Fenerbahçe Espor VALORANT takımından bir ayrılık haberi geldi. Hem oyuncunun hem de kulübün hesaplarından yapılan duyuruya göre Mustafa “Sian” Tabakoğlu ve Fenerbahçe Espor yollarını ayırıyor.

Daha önce FUT, Rare Esports ve Cyber Skull gibi takımlarda oynamış Mustafa “Sian” Tabakoğlu 5 Nisan tarihinden beri Fenerbahçe kadrosunda yer almaktaydı. Fenerbahçe ile yaklaşık 3 aylık serüveninde VRL Türkiye yarı finali gibi önemli aşamalara ulaşan Mustafa “Sian” Tabakoğlu takımdan ayrılışından sonra “hayatına başka bir yoldan devam etmek istediğini” söyledi. Açıklamasında takım arkadaşlarına teşekkürlerini ileten Sian’ın hayatına nasıl bir yolda devam edeceği ise henüz kendisi tarafından açıklanmış değil.

Fenerbahçe Espor, Sian’ın ayrılığından sonra boş kalan pozisyonu kim ile dolduracağı konusunda henüz bir açıklama yapmış değil. Takımın taraftarları bu boşluğu dolduracak oyuncu konusunda tahminler yürütürken resmi açıklamanın ise yakında gelmesi bekleniyor. Sizce Sian’ın yerine Fenerbahçe Espor’un yeni transferi kim olacak? Yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor