Connect with us

Espor

FUT Academy başvuruları başladı!

FUT Academy programı ile FUT Esports yeni yetenekleri kadrosuna katmayı hedefliyor!

FUT Academy

Ülkemizi esporun çeşitli alanlarında başarıyla temsil ederek bizleri gururlandıran önemli kulüplerimizden FUT Esports birlikte yeni başarılara imza atacak, takımın parçası olacak yeni yetenekler aradığını duyurdu. Kulübün resmi hesapları üzerinden yapılan paylaşım ile FUT Academy başvuruları başlamış oldu.

FUT Talent programının resmen başladığı duyurusunu yapalı bir günü aşmayan FUT Esports, kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Talent programı ile birbirinden başarılı 5 içerik üreticisini bünyesine dahil eden FUT bu sefer de FUT Academy programı ile yeni yeteneklerini arıyor.

Hem yayıncılık hem de espor tarafından yeni yetenekleri arayan FUT bu paylaşım ile birlikte başvuru formunu da takımın bir parçası olmak isteyen isimler ile paylaştı. FUT Academy’e katılacak isimlerle hem fiziki imkanlarını hem de tecrübe ve deneyimlerini paylaşıp onları geleceğin en iyileri arasına katmayı planlayan FUT Academy bünyesine katılmayı düşünüyorsanız yukarıda yer alan formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor