Connect with us

Güncel

FUT Talent 5 başarılı isim ile duyuruldu!

FUT Talent birbirinden harika 5 isimle sizlerle!

FUT Talent

FUT Esports esporun her dalında kazandıkları başarılar ile ülkemizi temsil etmeye ve bizleri gururlandırmaya devam ediyor. Espor arenalarında mücadeleleri ile bu başarılara devam eden FUT’un icraatleri sadece espor tarafı ile kalmıyor. Geçtiğimiz aylarda ülkemizin bu alanda en iyi işlerinden birine imza atarak FUT House‘un açılışı yaparak bunu takipçilerine duyuran FUT büyümeye devam ediyor.

https://twitter.com/FUTesportsgg/status/1545854213384724481

Geçtiğimiz ay başvuru sürecinin başladığı ve FUT ile birlikte içerik üretecek kişilerin arandığı FUT Talent projesi böylece resmen başlamış oldu. Kulübün resmi hesapları üzerinden FUT Talent ismi ile yapılan paylaşım ile FUT ailesine 5 yeni isim daha katıldı. Twitch, YouTube gibi platformlardaki başarılı kariyerleri ile tanınan bu 5 kişi yapılan resmi açıklama ile FUT’un birer parçası oldular.

Emre Baltaoğlu, Elif Karaç, Betyrinaa, Yüksel Toksöz ve Hellian bundan sonra ürettikleri birbirinden başarılı işleri bundan sonra FUT ile birlikte ortaya çıkaracak. Yapılan paylaşım ile FUT Talent programına katılan bu başarılı isimler mutluluklarını dile getirirken yorumlar kısmında ise FUT üyeleri ve hayranları bu isimlerin aileye katılışını kutladı. Bizler de kendilerini bu projeye dahil olduklarından dolayı kutlar ve başarılarının devamını dileriz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel