Connect with us

FIFA

FIFA 21 Steam çıkışını gerçekleştirdi

Çok beklenen oyun Steam’deki yerini aldı.

FIFA 21 Steam

Oyun dünyasının efsaneleşmiş spor oyunu serilerinden FIFA’nın en yeni üyesi FIFA 21 Steam üzerinden oyuncular ile buluştu.

Oyuncuların uzun süredir bekledikleri FIFA 21 çıkışını gerçekleştirir gerçekleştirmez Steam‘in en çok satanlar listesinde de kendine yer bulmayı başardı. Steam üzerinde ”çok olumlu” yorumlara sahip olan FIFA 21 karşımıza üç farklı sürümü ile çıkıyor. Oyunun Standart Edition sürümü 419.99 TL, Champions Edition sürümü 559.99 TL ve Ultimate Edition sürümü ise 599.99 TL‘lik fiyat etiketi ile dikkat çekiyor. EA Play aboneleri ise oyunu 10 saatlik bir süre ile deneme şansına sahipler.

FIFA 21 Steam

Oyunun standart sürümü hiçbir ek özellik barındırmazken Ultimate Edition 20 adede kadar Nadir Altın paketi (10 hafta boyunca her hafta 2 adet), 5 FUT maçında kiralık olarak Mbappé ile oynama imkanı, kariyer modunda dünya klası potansiyel sahibi yerel bir genç yetenek ve özel stadyum ve forma ögelerini barındırıyor. Champions Edition ise oyunculara Ultimate Edition’dan farklı olarak 20 değil 10 adet Nadir Altın paketi sunuyor (10 hafta boyunca haftada 1 adet). Buna karşın geri kalan özellikler Ultimate Edition ile aynı.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

FIFA