Connect with us

Espor

Fire Flux Esports, Impunity Esports ile stratejik partnerliğini duyurdu

Fire Flux Esports mobil espor arenasında yeni bir işbirliğine imza attı!

Fire Flux Esports, Impunity Esports ile stratejik partnerliğini duyurdu

Geçtiğimiz haftalarda IF Parla Esports ile birleşmesi nedeniyle gündeme gelen Fire Flux Esports, ses getirecek yeni adımlar atmaya devam ediyor. Mobil tarafta bir süredir mücadele eden takım, Singapur merkezli Impunity Esports ile stratejik ortaklığını duyurdu.

5 Nisan Çarşamba gününün öğle saatlerinde takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklama ile birlikte bu işbirliği taraftarlar ile paylaşılmış oldu.

Fire Flux Impunity adıyla Mobile Legends arenasındalar

Yapılan açıklamada belirtilene göre bu stratejik ortaklık anlaşmasının ilk adımı olarak 8 Nisan’da başlayacak olan Mobile Legends: Bang Bang MTC 2023 Ligi’nde Fire Flux Impunity adı ile mücadele edecekler.

Mobile Legends: Bang Bang arenasında yer almak üzere atılan bu adımın ve işbirliğinin geleceği hakkında ise şu ifadeler kullanıldı:

“Güneydoğu Asya Bölgesi’nin önemli takımlarından Impunity Esports ile yaptığımız bu işbirliği, sadece Mobile Legends: Bang Bang ile sınırlı kalmayacak ve gelecekte farklı mobil branşlarda genişlemeye devam edecek.”

Standhaft: “Uzun vadede iki taraf adına da iyi sonuçlar getireceğine inanıyorum”

Fire Flux ekibinin mobil espor alanındaki varlığını güçlendiren bu işbirliğinin ardından ekipteki isimlerden de açıklamalar geldi. Takım üyelerinden Umut “Standhaft” Berk bu işbirliği hakkında “Yaklaşık 2-3 aydır üzerinde çalıştığım Singapur ortaklığı resmi olarak hayata geçti. Bu işbirliğinin uzun vadede iki taraf adına da iyi sonuçlar getireceğine inanıyorum. 8 Nisan’da MTC 2023 ile başlıyoruz!” sözlerini dile getirdi.

Yönetimden bir başka isim olan Kubilay Kösem ise Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Bizleri heyecanlandıran, şimdilik spesifik olarak Mobile Legends oyununda bir iş ortaklığına imza attık. Umarım iki taraf için de, uzun vadeli güzel bir iş birliği olur.” dedi.


İlginizi Çekebilir:

PUBG Mobile silah sekmeme ayarı nasıl yapılır?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor