Connect with us

Espor

fred, Regnum Carya Esports takımından ayrıldı

fred, Regnum Carya Esports takımından ayrıldı.

Regnum Carya Esports

Yaklaşık 1 senedir Regnum Carya Esports VALORANT takımında oynayan Barış “fred” Özdemir, takımından ayrıldı. Regnum Carya Esports Twitter hesabında yaptığı paylaşımda VALORANT oyuncumuz Barış “fred” Özdemir ile karşılıklı olarak anlaşarak yollarımızı ayırmaya karar verdik. Emeklerin için teşekkürler Barış, kariyerinde başarılar dileriz!” dedi. Başarılı VALORANT oyuncusu birçok turnuvaya katılarak kendini göstermişti.

https://twitter.com/EsportsRegnum/status/1644314086237171712

Kariyerine Zero Zone ile başlayan ve BBL Esports’ geçen fred, Kafalar Esports takımında da oynadıktan sonra Regnum Carya Esports takımına geçmişti. Aynı zamanda fred, Twitter hesabında yayınladığı gönderisinde duygularını paylaştı:

“Öncellikle şimdi ve eski takım arkadaşlarıma Yönetim ekibim olan Eser Demir ,Ahmet Özel ,Murat Bayraktara her türlü destekleri için teşekkür ediyorum. Regnum benim icin uzun soluklu bir deneyimdi, takımım ikinci bir ailem gibi oldu. Beraber çabaladık ayrılıklar yaşadık.Her şeyin sonu olduğu gibi bununda sonuna gelmiş bulunmaktayız.Umarım herkes için hayırlısı olur.Belki başka zaman yarım kalan hikayemizi tamamlarız. Destek olan olmayan herkese teşekkürler.”

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor