Connect with us

Espor

Fire Flux Esports’un Mobile Legends M5 Dünya Şampiyonası mücadelesi başladı

Mobile Legends: Bang Bang M5 Dünya Şampiyonası büyük bir heyecan ile başladı.

Fire Flux Esports'un Mobile Legends M5 Dünya Şampiyonası mücadelesi başladı

Filipinler’de düzenlenen Mobile Legends: Bang Bang M5 Dünya Şampiyonası büyük bir heyecan ile başladı. Grup aşamasının kasım ayının son günlerinde başladığı turnuvada geçtiğimiz sezonun M4 Dünya Şampiyonu olan Filipin temsilcisi ECHO’nun turnuvaya katılamaması ardından gözler yeni sürprizlere çevrildi.

Turnuvadaki temsilcimiz Fire Flux Esports ise 2 Aralık Cumartesi günü Malezya temsilcisi SMG ile karşı karşıya geldi ve 2 maçını da kazanarak, BLCK ile birlikte grup liderliğine yükseldi. Fire Flux’ın yer aldığı gruptaki diğer rakipleri SMG (Malezya), RRQ (Brezilya) ve BLCK (Filipinler) oldu.

Mobile Legends M5 Dünya Şampiyonası’nda bir sonraki FF maçı 7 Aralık’ta

M3 MLBB Turnuvası Singapur’da düzenlenmiş ve turnuvanın şampiyonu olan BLCK, özellikle dikkat çeken bir performansa imza atmıştı. Fire Flux, özellikle RRQ maçı sonrasına odaklanarak zafer peşinde koşacak. Yeni bir galibiyetle birlikte, Fire Flux ekibi grup aşamasından çıkma yolunda büyük bir adım atacak.

FF, 7 Aralık Perşembe günü TSİ 15.00’de ise Filipin temsilcisi BLCK ile karşılaşacak. Turnuvanın favorilerinden biri olan BLCK’ya karşı alınacak bir galibiyet ise son derece önemli olacak. Geçmişte Türk temsilcileriyle 3 kez karşılaşmış rakip takımı bu sefer alt ederek üstünlük sağlamak, çok önemli olacak.

M5 Mobile Legends: Bang Bang Dünya Şampiyonası finali ise 17 Aralık tarihinde gerçekleşecek. Toplamda 900 bin dolar büyüklüğünde bir ödül havuzuna sahip olan turnuvada toplamda 22 takım mücadele ediyor.

Sizler Fire Flux Esports’un turnuvadaki mücadelesi hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT bedava Fok Mührü silah uğuru nasıl alınır?

Steam Türk Lirası yapma! Steam TRY Converter nasıl kullanılır?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor