Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

fnatic, GAMERZ etkinliğinden gelen oyuncular ile akademi takımı kurdu

fnatic ekibi akademi takımını duyurdu.

GAMERZ etkinliği fnatic

fnatic, GAMERZ etkinliğinden gelen oyuncuların deneme süreçlerinin ardından nisan ayı başında akademi takımına kattığı 4 oyuncu ve 1 antrenör ile sözleşme imzalama kararı aldı.

GAMERZ etkinliği kazandılar

Bu yılın başlarında düzenlenen GAMERZ etkinliğini kazanan 5 oyuncu deneme amaçlı nisan ayı başında fnatic Akademi kadrosuna alındılar. Geçen sürenin ardından 20 maç oynayan ekip, sergiledikleri performans ile fnatic takımından sözleşmeyi kaptı. Oynadıkları maçlardan ise kendi seviyeleri için önemli takımlar olan eXtatusSingularity ve Nexus takımlarını yenmeyi başardılar.

Deneme sürecinin sona ermesinin ardından İsveç ekibi sadece 4 oyuncu ile sözleşme imzalayacaklarını açıkladı. Bu oyuncular ise Matej “MaTaFe” Fekonja, Johan “Meddo” Lundborg, Alexander “AlekS” Andersson ve Adam “ec1s” Eccles oldu. Sözleşme imzalanmayan tek isim ise Çek Cumhuriyeti vatandaşı 18 yaşındaki Hubert “CaNNiE” Ludwig oldu. fnatic bu karara yönelik herhangi bir açıklama yapmadı.

Gelişime yardımcı olmak için bir koç buldular

fnatic yönetimi ise genç oyuncuların gelişimine yardımcı olabilmek için takımın başına bir koç getirdiler. Ayrıca GAMERZ.SE de yer alan habere göre ise fnatic Akademi takımının ESEA ve diğer liglerde mücadele edebilmek amacıyla 5. oyuncu arayışları sürüyor.

fnatic Akademi güncel kadrosu

Slovenia Matej MaTaFe Fekonja
Sweden Johan Meddo Lundborg
Sweden Alexander AlekS Andersson
United Kingdom Adam ec1s Eccles

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive