Connect with us

Espor

Fnatic Rekkles ile yollarını ayırdığını doğruladı!

Fnatic Rekkles ile yollarını ayırdığını doğruladı!

Fnatic Rekkles

Fnatic Rekkles ile yollarını ayırdığını doğruladı. Başarılı espor takımı “Son birkaç saat içinde, Martin “Rekkles” Larsson, bu sezon dışı dönemde başka bir takım için sözleşme imzalama kararını bize bildirdi.” ifadelerini kullandı. Ayrıca takım sosyal medya hesabı üzerinden efsane nişancıya veda etmeyi de ihmal etmedi.

Rekkles Fnatic ilişkisi tam 8 yıl sürdü ve başarılı nişancı 600’den fazla oyuna bu forma ile çıktı. Martin bu yılın başlarında takımda kalıp yeniden oynamayı tercih ettiğini belirtmişti ve Fnatic’in bir oyuncuya yaptığı en büyük tekliften sonra Martin devam etme kararını vermişti.

Takım veda konuşmasında “Şimdi Fnatic için yeni bir bölüme gidiyoruz ve yen iden başlamak için hazır ve heyecanlıyız. Martin’le geçirdiğimiz zaman uzun ve başarılı oldu, onun Siyah ve Turuncu formada başardıklarından daha fazla gurur duyamazdık. Ancak 16 yıllık tarihimizde birçok kez olduğu gibi, şimdi değişim zamanı. Dünyanın en başarılı League of Legends takımlarından biri olarak yeni çağımız için heyecanlıyız ve hayranlarımızı bu yolculukta yanımızda görmekten heyecan duyuyoruz. Önümüzdeki yıllara yönelik planlarımızın tüm bilgileri önümüzdeki günlerde yayınlanacaktır. Bir dahaki sefere karşılaştığımızda rakip olarak karşılaşırız. Vadide görüşürüz, Martin.” ifadelerini kullandı.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor