Connect with us

Espor

Fnatic Valorant takımı oyuncusu tsack artık yedek oturacak

Konstantinos ‘tsack’ Theodoropoulos (@tsackk) Fnatic (@FNATIC) aktif Valorant kadrosundan çıkarıldı ve yedeğe çekildi!

Fnatic Valorant

Fnatic Valorant kadrosu uzun süredir bekleneni veremiyordu. 3 Şubat 2021 tarihinde SUMN FC kadrosunu bünyesine katan Fnatic, bir türlü istediği yerlere gelememişti. Bu kötü gidişata son vermek adına ilk hamle geldi.

Dünya devi organizasyonun Valorant takımı oyuncusu Konstantinos ‘tsack’ Theodoropoulos aktif kadrodan çıkarıldı ve yedeğe çekildi. Kadrodaki değişiklik haberi oyuncunun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyuruldu. tsack yaptığı paylaşımda son zamanlardaki başarısız sonuçlardan sonra bir şeylerin değişmesi gerektiğini belirtti. Kalan oyunculara iyi dileklerini ileten tsack takıma veda etti.

 

”Aktif kadrodan çıkarıldım, tüm bu kötü sonuçlardan sonra bir şeylerin değişmesi gerekiyordu. Çocuklara en iyi haberlerin gelmesini diliyorum! Baba şimdilik dışarıda.”

 

Kadro ilk olarak SUMN FC adı altında First Strike Avrupa turnuvasında final oynayarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. VCT Avrupa turnuvalarında bir türlü beklenilen seviyeye çıkamayan kadro son olarak VCT Aşama 2 Challengers 1 Avrupa turnuvası son 16 turunda Alliance ekibine 2-0 mağlup olarak turnuvaya veda etmişti.

Fnatic ekibinden beklenmeyen sonuçların gelmesinin ardından kadro değişikliği için düğmeye basıldı. İlk hamle olarak 4 aydır takımın oyuncusu olan tsack yedeğe çekildi. Organizasyonun önümüzdeki günlerde kadroyla ilgili daha fazla değişikliğe gideceği tahmin ediliyor.

 

Güncel Fnatic Valorant Kadrosu

  • Jake ‘Boaster’ Howlett
  • James ‘Mistic’ Orfila
  • Domagoj ‘doma’ Fancev
  • Muhammed ‘Moe40’ Hariff
  • Konstantinos ‘tsack’ Theodoropoulos (YEDEK)
  • Jacob ‘Mini’ Harris (KOÇ)

 

 

VFŞL 2021 Kış Mevsimi yarı finaline adını yazdıran takım 1907 Fenerbahçe Espor!

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor