Connect with us

Espor

Fortnite’ta kargaşa zamanı

Pandora sakinleri Fortnite’a giren yolu keşfetti… Şimdi kargaşa zamanı!

Pandora sakinleri Fortnite’a giren yolu keşfetti… Şimdi kargaşa zamanı! Pandora sakinleri Fortnite’a giren yolu keşfetti. Yanlarında da gezegenin kendine has kargaşasını getirdiler. Bugünden 10 Eylül’e kadar, Pandora Yırtık Bölgesi’nde gümbür ganimet yolunuzu bulun, temalı görevleri tamamlayarak ücretsiz ödüller kazanın ve mağazadan Sayko Paketi’ni kapın.

Kargaşa çıkaracaksanız, üstünüz başınız da bu işe uygun olmalı. Mağazadan Sayko Paketi’ni kapın, maceradan maceraya sırtınızda Claptrap’le koşun!

TR_10BR_Mayhem_1920x1080.jpg

Pandora Yırtık Bölgesi haritada belirdi. Gezegenin kendine has görüntüsü beraberinde bir yenilik getirdi; hasar almadan ne kadar uzun süre durursanız, o kadar çok kalkanınız yenilenecek. Pandora’da ortalığı birbirine katmaya devam ettikçe keşfedeceğiniz özel sürprizler de var.

10BR_Mayhem_NewsHeader.jpg

Fortnite Kreatif’te de yeni hazır yapıları kullanarak kendi Pandora’nızı inşa edebilirsiniz. Yeni kamera filtresiyle konumlarınızın görünüşünü de değiştirebilir, yeni eserlerinizi #FortniteXMayhem etiketiyle paylaşabilirsiniz. #FortniteXMayhem etiketini kullanarak gönderilerinizi 6 Eylül tarihine dek Instagram, Twitter ve Reddit’te paylaşın, Sergi Alanı’na çıkma şansını kaçırmayın.

10BR_Mayhem_Rewards_Social.jpg

Ganimet mi arıyorsunuz? Pandora’ya Hoş Geldin Görev Paketi’ni kaçırmayın. Kargaşa kaplaması, Mahzen Avcısı sancağı ve Sayko ile Deli Tavşan spreyini kazanabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor