Connect with us

LoL

Fudge, 2021 LCS En Çok Gelişim Gösteren Oyuncu ödülünü aldı!

FTX 2021 LCS En Çok Gelişim Gösteren Oyuncu ödülü @Fudgecakey’ın!

Fudge Cloud9

Cloud9 üst koridoru Ibrahim “Fudge” Allami, LCS‘teki ilk senesinde En Çok Gelişim Gösteren Oyuncu ödülünü almayı başardı!

Başarılı oyuncu Cloud9 ana kadrosuna 2021 yılının başında katıldı. Daha öncesinde ise yine aynı takım bünyesinde fakat Akademi Ligi‘nde boy gösteriyordu. Cloud9, sezon başında Perkz transferi ile birlikte veteran bir kadro kurma yolunda gidiyor gibi gözükse de üst koridorda oynayan Licorice ile yollarını ayırıp, Fudge ile devam etme kararı almıştı.

“Cloud9’dan Fudge’ı, FTX 2021 En Çok Gelişim Gösteren Oyuncu ödülünü aldığından ötürü tebrik ederiz!”

İlginizi Çekebilir:

LCS, Amerikan kripto para borsası FTX ile sponsorluk anlaşması yapıyor!

2021 sezonu başlarken yetenekli üst koridor, diğer oyunculara sosyal medya üzerinden yaptığı “trash talk” lar ile gündeme gelmişti. Fakat şimdiden kendini göstermeye hazır gibi görünüyordu. Her ne kadar başlarda tecrübeli üst koridorlara karşı zorlanıyor gibi gözükse de oyun tarzını kısa bir sürede adapte etmeyi başardı. Huni, ssumday, Alphari gibi oyuncular karşısında oynayacak olması kendini etkilemedi. Her geçen hafta performansının üzerine koyarak devam etmeyi ve hem istatistiksel hem de oyun açısından kendini geliştirmeyi böylece adından söz ettirmeyi de başardı.

Yaz mevsimi boyunca aldığı 99 skorla tabloların en üstünde yer alan oyuncu tüm LCS üst koridorlarına liderlik ediyor! Ayrıca gösterdiği iyi performansın sürekliliğine de baktığımızda hem takımındaki hem de çoğu LCS oyuncusunun birkaç seviye üzerinde olduğunu görüyoruz. Gösterdiği bu performansla Fudge, takımını 2021 Dünya Şampiyonası‘nda da zafere götürmek için elinden gelen her şeyi yapacak gibi görünüyor fakat bunun için öncelikle takımını playofflardan çıkartması gerekecek.

Fudge’ın bu çıkışı uzun zamandır LCS’in tanık olduğu en gözle görülür büyümelerden bir tanesi. Çok büyük bir patlama yaratan oyuncu bunu uluslararası sahnede göstermek istiyorsa takımını finale çıkartması için bir büyük patlamaya daha ihtiyacı var!

Fudge ve Cloud9’ı yarın Evil Geniuses karşısında izleyebilirsiniz!

Eternal Fire takımı REPUBLEAGUE TIPOS Sezon 2 Turnasında yer alacak

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL