Connect with us

Espor

FUT Esports EMEA Masters Yaz 2023 – Play-In aşamasına hızlı başladı

FUT Esports EMEA Masters Yaz 2023 macerasına 3’te 3 yaparak başladı!

FUT Esports EMEA Masters Yaz 2023 - Play-In aşamasına hızlı başladı

Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi Finali geçtiğimiz günlerde DenizBank İstanbul Wildcats ekibinin galibiyeti ile sonlanmıştı. Wildcats ekibinin galibiyet sevinci tazeyken, mevsimi üçüncü sırada bitirerek EMEA Masters Yaz 2023 – Play-In aşamasına katılma hakkı kazanan FUT Esports League of Legends takımının mücadelesi başladı.

Turnuvada DenizBank İstanbul Wildcats ve NASR Esports direkt olarak grup aşamasından başlarken, FUT Esports Play-In aşamasındaki mücadelesine 14 Ağustos Pazartesi günü oynadığı karşılaşmalar ile başladı.

FUT Esports League of Legends takımı 3’te 3 yaptı

C Grubundaki ilk karşılaşmasında Çekya merkezli Entropiq ile mücadele eden FUT, 30 dakikalık karşılaşma sonrası ilk galibiyetini hanesine yazdırdı. Günün devamında Portekizli White Dragons ile karşılaşan ekip, 20 dakikalık kısa bir oyun sonrasında günün ikinci galibiyetine imza attı.

Günün üçüncü ve sonra karşılaşmasında ise FUT Esports’un rakibi Belçika merkezli Team 7AM oldu. Dakika 11’de Katliam alan takım, ikinci maça benzer bir sürede, dakika 22’de galibiyete ulaştı.

İlk günde çıktığı üç karşılaşmadan da galibiyet ile ayrılan temsilcimiz 15 Ağustos Salı günü üç karşılaşmaya daha çıkacak.

FUT Esports’un 15 Ağustos karşılaşma takvimi

  • 18.00 – Team 7AM
  • 21.00 – White Dragons
  • 23.00 – Entropiq

Sizler FUT’un ilk gün performansı hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

VALORANT aim geliştirme nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

VALORANT iade politikası nedir? VALORANT iade etme işlemi nasıl yapılır?

VALORANT Mobile Jett oynanış videosu sızdı! VALORANT Mobile ne zaman çıkacak?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor