Connect with us

Güncel

VALORANT Mobile Jett oynanış videosu sızdı! VALORANT Mobile ne zaman çıkacak?

13 dakikalık yeni bir VALORANT Mobile oynanış videosu sızdı.

VALORANT Mobile Jett oynanış videosu sızdı! VALORANT Mobile ne zaman çıkacak?

Oyun ve espor dünyasında gözler VALORANT Champions 2023 Los Angeles’a çevrilmişken, merakla beklenen ve sürekli VALORANT Mobile ne zaman çıkacak? gibi sorular ile karşı karşıya kaldığımız VALORANT Mobil yeni bir oynanış videosu ile gündemimizde.

İlginizi Çekebilir: VALORANT Mobile Android Google Play Store sayfasına nasıl ulaşılır?

Geçtiğimiz dönemde de çeşitli mobil oyunlara yönelik sızıntıları ile gündemimize gelen DannyINTEL isimli içerik üretici, geride bıraktığımız birkaç günde paylaştığı ekran görüntülerine ek olarak 13 dakika 43 saniye uzunluğunda bir VALORANT oynanış videosu yayınladı.

VALORANT Mobile Jett oynanış videosu

12 Ağustos Cumartesi günü yayınlanan videoda, bir maçı en başından izleme fırsatını yakalıyoruz. Yükleme ekranı ve ajan seçim ekranını da gördüğümüz karşılaşmada oyuncu ajan olarak Jett’i seçiyor.

Ajanın yeteneklerinin de kullanıldığı toplamda 8 Round’luk bir karşılaşmayı izliyoruz. Şimdi hızlıca sizleri merakla beklenen mobil oyunun oynanış videosu ile baş başa bırakalım.

VALORANT Mobile ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkışı oyuncular arasında bir şehir efsanesi gibi dönüp duruyor. Son olarak VALORANT Mobile çıkış tarihi ve geliştirilme süreci hakkında çıkan haberlerden biri öne çıkan sızıntıcı ve veri madencisi Sarge tarafından yapılmıştı.

Temmuz ayının ortasında attığı Tweet’te Sarge, Tencent Games’in oyunun geliştirmesini çoktan durdurduğunu, Riot Games’in VALORANT Mobile’ı devraldığını ve oyunu sıfırdan geliştirdiğini iddia etmişti. Bunlara ek olarak oyunun konsol versiyonu ile birlikte Riot LA altında yeniden yapıldığı bilgisi de paylaşılan Tweet’te yer almıştı.

Sizler popüler FPS oyununun mobil versiyonu hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce bilgisayardaki deneyimi mobil platformlara aktarabilecekler mi? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

VALORANT aim geliştirme nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

VALORANT iade politikası nedir? VALORANT iade etme işlemi nasıl yapılır?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel