Connect with us

Güncel

LoL Arena modu kalıcı mı? Arena modu ne zaman gidecek?

Sevilen oyun modu hakkındaki merak edilenlere göz atıyoruz.

LoL Arena modu kalıcı mı? Arena modu ne zaman gidecek?

League of Legends oyuncuları ile 2023 yılının Temmuz ayında buluşan ve oldukça yeni bir oyun modu olan LoL Arena modu, yaklaşık 1 aylık sürede oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı. Yeni oyun modunun sevilmesinin ardından LoL Arena modu kalıcı mı? ve Arena modu ne zaman gidecek? gibi sorular artmaya başladı.

LoL Arena modu nedir?

Oyunun yeni modu Arena’da iki oyuncunun yer alması ile oluşan dört takım sırayla birbirleriyle çarpışıyor. Her çarpışma turundan sonra eşsiz eklentiler edinerek güçlenen takımlar, geriye tek bir takım kalana kadar savaşıyor.

Çatışmalar boyut, yüzey şekilleri ve tema bakımından değişiklik gösteren dört farklı savaş alanında gerçekleşiyor. Oyuncular karşılaşmalar sırasında Ruh Dövüşçüsü evreninden misafir şampiyonlarla karşılaşabiliyor. Belirtilene göre bu şampiyonlar oyunculara bazen destek bazen de köstek oluyor.

LoL Arena modu kalıcı mı?

Riot Games geliştiricileri tarafından paylaşılan blog yazısında bu aşamada bu soruya cevap vermelerinin zor olduğu çünkü Arena’nın henüz Açık Beta’dan çıkmadığı belirtildi. Bu konu hakkında sonraki geliştiricilerden videosunda bir güncelleme sunmayı hedeflendiği bilgisi de paylaşıldı.

LoL Arena modu kalıcı mı? Arena modu ne zaman gidecek?

Arena modu ne zaman gidecek?

earlygame.com’daki içeriğe göre Riot’tan Andrei “Meddler” van Roon ve Jeremy “Brightmoon” Lee’nin en son geliştirme güncellemesinde belirttiği gibi, Arena Modu özellikle Soul Fighter etkinliği için çıkarıldı.

Riot Games tarafından yapılan paylaşımlarda belirtilene göre ise LoL Arena Modu 29 Ağustos 2023 saat 09.59’da oyundan gidecek. Bu zamana kadar mod oyuncular ile birlikte kalacak.

Arena modu ne zaman geri dönecek?

Arena’nın potansiyelinin kendilerinde büyük bir heyecan uyandırdığı dile getirilen blog yazısında asıl önemli olanın oyuncuların düşünceleri olduğu belirtildi.

Her şey yolunda giderse Arena’yı çok geçmeden daha da geliştirilmiş bir halde geri getirmeyi planladıklarını belirten geliştiriciler, Arena’dan iyi bir sonuç elde edemezlerse oyuncuların büyük sorun ve endişelerini gidermek adına çalışmalarına yeniden yön vermeyi düşündüklerini ve bunun biraz daha vakit alabileceği kaydedildi.

Sizler bu oyun modu hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce geri gelmeli mi? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

VALORANT aim geliştirme nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

VALORANT iade politikası nedir? VALORANT iade etme işlemi nasıl yapılır?

League of Legends vcruntime140_1.dll hatası çözümü nasıl yapılır?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel