Connect with us

Espor

FUT Esports, Hearthstone oyuncusu Batu Paksoy ile yollarını ayırdı!

FUT Esports, Hearthstone oyuncusuna veda etti.

FUT Esports Hearthstone Batu Paksoy
FUT Esports Hearhstone Batu Paksoy

FUT Esports, Hearthstone oyuncusuna veda etti!

Blizzard Entertainment’ın sevilen dijital kart oyunu olan Hearthstone’un esport sektöründe önemli bir yere sahip. Gerek düzenlediği turnuvalar, gerekse sürekli oyuncularına yeni bir içerik sunması ile Hearthstone bu sektörde popüler olan bir diğer oyun diyebiliriz. Oyuncuların bireysel olarak veya bir takımla katıldığı bir sürü turnuvaları olan oyunun bu sene de birçok turnuvası olmuştu.

Bu turnuvalarda boy gösteren ekiplerden biri olan FUT ekibi de bu espor dalına Kaan “Fujitora” Çekli ile Hearthstone faaliyetlerine başlamıştı. Daha sonra, 2020 yılının sonlarında kadrosuna bir Hearthstone oyuncusu daha ekleyen FUT Esports, Batu Paksoy ile anlaştığını duyurmuştu.

Bugün resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklama ile birlikte FUT Esports, 2020 yılından beri takımın bünyesinde bulunan Batu “batupaksoy” Paksoy ile yollarını ayırdığını taraftarları ve esport camiası ile resmen paylaştı. Batu Paksoy, en son Masters Tour 2022 Ruins of Alterac mücadelesinde takımını temsil etmişti. İşte FUT takımının açıklaması:

Oyuncusuna veda eden tecrübeli ekip, ayrılık gönderisinde şu sözlere yer verdi:

Hearthstone oyuncumuz Batu Paksoy ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız.

Kendisine takımımız için gösterdiği bütün emek ve mücadeleleri için teşekkür eder, gelecek kariyerinde başarılar dileriz!


İlginizi Çekebilir:

Legends of Runeterra Öteden Gelen Güçler Paketi Duyuruldu!

1 Yorum

1 Comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor