Connect with us

Espor

FUT Esports ile KFC Türkiye, yeni bir iş birliği ile güçlerini birleştiriyor

FUT Esports imza attığı iş birliklerine bir yenisini daha ekledi.

FUT Esports ile KFC Türkiye, yeni bir iş birliği ile güçlerini birleştiriyor

Geçtiğimiz günlerde yapılan duyurular ardından Vodafone ile bir ana sponsorluk anlaşması imzaladığını sizlere aktardığımız FUT Esports, yeni bir iş birliğine daha imza attı.

Daha önce birçok oyun ve espor etkinliği ile iş birliği yaptığını gördüğümüz KFC Türkiye, Türkiye’nin başarılı espor kulüplerinden FUT Esports ile güçlerini birleştirdi. Yapılan basın açıklamasında belirtilene göre KFC Türkiye, bu yeni iş birliği kapsamında FUT Esports takımlarının mücadelelerinde yanında olacak.

KFC Türkiye CMO’su Özyavuz: “Espora verdiğimiz desteği sürdüreceğiz”

KFC Türkiye olarak bu alandaki yatırımlarını artırdıklarını ve Türkiye’nin en başarılı takımlarından FUT Esports’a destek olmaktan heyecan duyduklarını belirten KFC Türkiye CMO’su Özkan Özyavuz; “Genç nüfusun yoğun olduğu ülkemizde de esporun çok değerli bir yeri olduğuna inanıyorum. KFC Türkiye olarak toplum alışkanlıklarının bir parçası olmayı hedefleyerek gençlerin gaming ve espor alanında da yanında olmayı önceliklendiriyor, tüm yenilikleriyle her geçen gün büyüyen bu evreni keşfetmek için daha da iştahlanıyoruz. Bu alanda attığımız adımları düzenli olarak yürüttüğümüz araştırmalar ile de takip ediyor, markamızın gaming alanında hedef kitlemiz nezdinde öne çıktığını görüyoruz.”

Özyavuz FUT Esport ile kurulan iş birliği hakkında ise şöyle konuştu: “Türkiye’nin en rekabetçi oyuncularını ve oyun dünyasının önemli isimlerini bir araya getiren, aynı zamanda Türkiye ve uluslararası arenada toplamda 34 zaferi bulunan, dünya çapında başarılarıyla öne çıkan FUT Esports Kulübü ile yaptığımız anlaşmamızla bu alanı destekleyeceğimiz için mutluyuz. Hem Türkiye’de hem de yurtdışındaki karşılaşmalarda FUT Esports, VRL Şampiyonluğu, FIFA Türkiye Şampiyonluğu ve dünya üçüncülüğü, PUBG Mobile Avrupa Şampiyonluğu ve PUBG Mobile West Dünya Şampiyonluğu gibi önemli şampiyonluklar kazanan başarılı bir kulüple yeni bir yolculuğa başlamak bizi çok heyecanlandırıyor. Bu zamana olduğu gibi bundan sonra da espora verdiğimiz desteği sürdüreceğiz”

FUT Esports CEO’su Dursunoğlu: “Yeni başarılar ve kupalar kazanmaya olan açlığımız daha da artmış durumda”

FUT Esports Kurucu Ortağı Cesur Sünnetçioğlu bu iş birliği hakkında, “Hem bizim hem de taraftarlarımızın dilini konuşan ve damak tadına böylesine uyan bir markayla birlikte yer almak heyecan verici. Çok keyifli bir iş birliği olacağına şüphem yok, beraber çıkaracağımız içerikler ve imza atacağımız projeler için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

Takımın CEO’su Sinan Dursunoğlu ise, “Fut Esports olarak yedi senedir global arenada ülkemizi temsil ediyoruz.10 farklı branşta 53 sporcusu ve binlerce taraftarı ile yürüdüğümüz bu yolda, bize destek veren KFC Türkiye ile yeni başarılar ve kupalar kazanmaya olan açlığımız daha da artmış durumda” dedi.


İlginizi Çekebilir:

FUT Esports’un ana sponsoru Vodafone FreeZone oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor