Connect with us

Espor

FUT Esports League of Legends takımında 3 ayrılık

FUT Esports bünyesinde yaşanan ayrılıklar duyuruldu.

FUT Esports League of Legends takımında 3 ayrılık

Şampiyonluk Ligi takımlarının gelecek sezon için çalışmaları tüm hızı ile devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde VALORANT takımının teknik ekibine Alp “Sw4y” Özkuvancı’yı katan FUT Esports bünyesinde yaşanan ayrılıklar duyuruldu.

22 Kasım Çarşamba gününün öğle saatlerinde takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlar ile birlikte FUT Esports League of Legends takımı içerisinde yaşanan 3 ayrılığın detayları açıklandı.

Starscreen, Mojito ve Kaori FUT Esports League of Legends takımına veda etti

Yapılan açıklamada belirtilene göre LoL oyuncuları Soner “Starscreen” Kaya, Berk “Mojito” Kocaman ve M. Hasan “Kaori” Şentürk ile yolların ayrılması kararı alındı. Açıklamada oyunculara kulüp için verdikleri emekler için teşekkür edilip, gelecek kariyerlerinde başarılar dilendi.

Takımın diğer üyelerinden veya yolların ayrıldığı oyunculardan detaylı bir açıklama gelmezken, Soner “Starscreen” Kaya her şey için teşekkür ederek veda etti.

Sizler yaşanan bu ayrılıklar hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce bu üç ismin yeni takımları hangileri olacak? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir: 

VALORANT iade politikası nedir? VALORANT iade etme işlemi nasıl yapılır?

Epic Games iade etme işlemi nasıl yapılır? Epic Games iade süresi ne kadar?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor