Connect with us

Espor

Futbolist, BBL Esports oyuncusu Muj’u kiralık olarak bünyesine kattı

Serhat “Muj” Yüksel’in yeni takımı belli oldu.

Futbolist, BBL Esports oyuncusu Muj'u kiralık olarak bünyesine kattı

15 Şubat Salı günü Mehmet “Turko” Özen’in BBL Esports’a katıldığı duyurulmuş ve kısa bir süre sonra takımın VALORANT oyuncularından Serhat “Muj” Yüksel’in yaptığı veda odaklı açıklama ile espor severlerin kafası karışmıştı. Bir süredir karşılaşmalarda görülmeyen oyuncunun yeni takımı belli oldu.

9 Mart Çarşamba gününün akşam saatlerinde yapılan duyurular ile Serhat “Muj” Yüksel’in yeni takımının Futbolist olduğu her iki takımın taraftarları ve espor severler ile paylaşıldı.

Muj’un yeni takımı Futbolist oldu

Yapılan açıklamalarda belirtilene göre Yüksel, BBL Esports ekibinden Futbolist ekibine kiralık oyuncu statüsünde transfer oldu. Yeni takımından ve espor dünyasından birçok kişinin tebriklerini ve hoş geldin mesajlarını iletmesi üzerine Muj, Twitter hesabı üzerinden “Hayırlı olsun, Hoş buldum” mesajını paylaştı.

VRL Türkiye: Birlik ligi Playoff’larında mücadele edecek olan ekip yeni oyuncusunu duyururken “VALORANT kadromuzu Muj ile birlikte daha da güçlendiriyoruz! Yeni VALORANT oyuncumuz @MujsOfficial, ailemize hoş geldin!” sözlerini kullanırken, oyuncunun kiralanması sürecindeki yaklaşımlarından dolayı BBL Esports’a teşekkürlerini sundu.


İlginizi Çekebilir:

VRL Türkiye Birlik liginde grup aşaması sona erdi

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor