Connect with us

Espor

Futbolist, FIFA eClub World Cup’ta ikinci sırada

.@FutbolistCo, FIFA eClub World Cup’ta ikinci sırada!

FIFA espor arenasının büyük turnuvalarından olan FIFA eClub World Cup’ta heyecan başladı. Büyük turnuvanın ilk ayağı çevrim içi olarak gerçekleştirildi. Dünyanın en iyi FIFA oyuncularının ve takımlarının kıyasıya rekabet ettiği turnuvada Türkiye’yi temsil eden Futbolist takımı, Red Bull sporcusu İsmail Can ‘’İsopowerr’’ Yerinde ve Mert ‘’iMertAl’’ Altıntop’un güçlü performansları ile ilk haftayı ikinci sırada tamamladı.

FIFA espor arenasının en rekabetçi turnuvalarından FIFA eClub World Cup’ta büyük heyecan başladı. 4 ayaktan oluşan turnuvanın ilk ayağı çevrim içi olarak gerçekleştirilirdi.  Dünyanın en iyi FIFA oyuncularının ve takımlarının kıyasıya rekabet ettiği turnuvada Türkiye’yi temsil eden Futbolist takımı, Red Bull sporcusu İsmail Can ‘’İsopowerr’’ Yerinde ve Mert ‘’iMertAl’’ Altıntop’un güçlü performansları ile ilk haftayı ikinci sırada tamamladı.

FIFA espor arenasının en başarılı espor takımını arayan FIFA eClub World Cup’ta heyecan 26-27 Aralık 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek 2. eleme haftası ile devam edecek. 4 hafta sürecek elemelerde başarılı olacak takımlar 28 Ocak 2021’de gerçekleştirilecek play-off turuna katılmaya hak kazanacak.

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor