Connect with us

Espor

Futbolist ile Sterben ayrılığı gündemde

Futbolist ile Sterben’in yolları ayrıldı.

Futbolist ile Sterben ayrılığı gündemde

6 Ocak Perşembe gününün akşam saatlerinde resmi sosyal medya hesapları üzerinden bir açıklamaya yayınlayan Futbolist, VALORANT takımının üyelerinden biri olan Emre “sterben” Demirci’nin kendileri ile olan sözleşmesini tek taraflı olarak feshederek kulüpten ayrıldığını duyurdu.

Duyurudan birkaç saat sonra ilk açıklamasını yapan oyuncu, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamasına bir yalış anlaşılmayı düzeltmek istediğini belirterek başladı. Açıklamasında “Kulübümle anlaşarak karşılıklı olarak sözleşmeden doğan haklarımızdan vazgeçerek sözleşmeyi sona erdiriyoruz, avukatlar protokol metni üzerinde çalışıyorlar, yarın resmiyete kavuşacak.” sözlerini dile getiren oyuncu, attığı ikinci Tweet’te şu sözlere yer verdi.

“Bu süreçte Futbolist takımı ile bir bağım kalmamıştır. Bugüne kadar geçirdiğim tüm güzel vakitler için takım arkadaşlarıma teşekkür ederim.”

Futbolist Kurucu Ortağı Sinan Dursunoğlu’nun Tweet’i düşündürdü

Yaşanan ayrılığın ardından Futbolist takımının Kurucu Ortağı Sinan Dursunoğlu’nun kişisel Twitter hesabı üzerinden attığı Tweet dikkat çekti. Takımın ayrılığı 19:00’da duyurmasından dört dakika sonra bir Tweet atan Dursunoğlu, attığı Tweet’te şu sözlere yer verdi: “Büyük insanlar veda ederek gider, Küçük insanlar ihanet ederek giderler”

Tweet’in ardından pek çok kişi kafa karışıklığını dile getirirken, Sterben, zincirlerini kıran bir anime karakterinin yer aldığı bir Gif’i Twitter hesabı üzerinden paylaştı.


İlginizi Çekebilir:

Fire Flux Female VALORANT takımının yeni üyesi Destina oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor