Connect with us

Espor

Cüneyd “Hatex” Baş, tekrardan Galakticos VALORANT takımında

Galakticos VALORANT takımına geri dönen @hatexFPS, düşüncelerini Playerbros ile paylaştı.

Cüneyd "Hatex" Baş, tekrardan Galakticos VALORANT takımında

Kariyerinde daha önce Anatolia Esports, Rare Esports, Galakticos ve Futbolist gibi takımların formasını giyen profesyonel VALORANT oyuncusu Cüneyd “Hatex” Baş’ın eski takımı Galakticos ekibine döndüğü, 5 Ocak Çarşamba günü yapılan duyurular ile öğrenildi.

Futbolist ekibinden Galakticos’a transfer olan oyuncuyu yeni takımı “Astra’nın yıldızları uzayda bir başka parlayacak! VALORANT kadromuza yeniden katılan oyuncumuz Cüneyd “Hatex” Baş’a hoş geldin diyoruz!” sözleri ile duyururken, Futbolist’e transfer sürecindeki yardımları dolayısı ile teşekkürlerini dile getirdi.

Cüneyd “Hatex” Baş, Playerbros’a konuştu

Transferin gerçekleşmesinin ardından takımın yeni üyesi Cüneyd “Hatex” Baş, duygu ve düşüncelerini Playerbros ile paylaştı.

Yaptığı açıklamada Galakticos’a geri dönmesindeki nedenlerden bahseden oyuncu, “Galakticos’a dönüş kararımda, Galakticos’un yönetim kadrosundaki insanlarla olan yakın ilişkilerim ve onların bana olan güveni çok etkili oldu.” dedi.

Galakticos VALORANT takımına kaptan olarak katıldığından bahseden Baş, aynı zamanda oyun içerisinde IGL(Oyun İçi Lider) rolünü üstlenecek. Üstleneceği rol hakkında ise oyuncu, “İlk defa bu rolde oynayacağım, o yüzden heyecanlıyım. Kadromuzda genç ve dinamik oyuncular var, hepsinin potansiyeli çok yüksek.” sözlerini dile getirdi.

Açıklamasını sonlandırırken gelecek hedeflerinden de bahseden Cüneyd “Hatex” Baş, hedeflerini şöyle özetledi: “Hedefimiz, potansiyeli bilgiyle harmanlayarak, Galakticos’u taşıyabileceğimiz en iyi noktaya taşımak.”


İlginizi Çekebilir:

Futbolist ile Sterben ayrılığı gündemde

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor