Connect with us

Espor

Futbolist, Wild Rift kadrosu ile yollarını ayırdı

Futbolist ekibi, League Of Legends: Wild Rift takımı ile yollarını ayırdı.

Futbolist, Wild Rift kadrosu ile yollarını ayırdı

2021 yılında son düzlüğe girmişken espor takımları da rekabetçi arenada attıkları adımları sıklaştırmaya başladılar. VALORANT ve PUBG Mobile tarafında iyi bir ilerleme kaydeden Futbolist ekibi, yaptığı son açıklama ile birlikte Wild Rift kadrosu ile yollarını ayırdığını duyurdu.

Takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden 25 Aralık Cumartesi günü yapılan duyurulara göre takımın 24 Şubat 2021’de bünyesine katmış olduğu League Of Legends Wild Rift kadrosu ile yolları ayırma kararı alındı.

Organizasyonun “Koçumuza ve oyuncularımıza bundan sonraki kariyerlerinde başarılar diliyoruz. Her şey için teşekkür ederiz!” sözleri ile veda ettiği takımın üyelerinden N. Ali “Pygas” Hakan yaptığı açıklamada, “1 yıllık serüvenin ardından
@FutbolistCo bünyesinden ayrılmış bulunmaktayım. Benimle bu serüvenimi paylaşan tüm eski takım arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca Futbolist ekibinden Sinan Abi Cesur Abi ve Baki Abi başta olmak üzere tüm Futbolist ailesine sevgilerle.” sözlerini kullandı.

Takımın başka bir oyuncusu Batuhan “Wreqna” Turgay ise yaptığı açıklamada organizasyon ile beraber geçirdikleri zaman boyunca her zaman ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını belirtirken, “en azından kendi adıma bunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliyorum. Hatta kaybetmek istediğim maçlar oldu. O maçlarda bile kaybetmemek için elimden geleni yaptım.” dedi ve şunları ekledi:

“İyisiyle kötüsüyle geçirdiğimiz 1 yıl için tüm takım arkadaşlarıma ve Futbolist ekibine teşekkür ediyorum. Her şey için teşekkürler Herkesi ayrı ayrı çok seviyorum ama özellikle Sakorphe Yağız, Seraphanie Bige, Sweast Kerem her konuda yanımda olduğunuz için teşekkür ederim. İyi ki varsınız”

Futbolist ekibinden ayrılan Wild Rift kadrosu

  • N. Ali “Pygas” Hakan
  • Batuhan “Wreqna” Turgay
  • Kerem “Sweast” Marangoz
  • Umut “Elpis” Ateş
  • Deniz “Nopc” Öztürkten
  • Bige Su “Seraphanie” Yıldız

İlginizi Çekebilir:

SuperMassive Blaze League Of Legends takımının yeni üyesi: Parus

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor