Connect with us

Espor

SuperMassive Blaze League Of Legends takımının yeni üyesi: Parus

.@supmassblaze ekibi League Of Legends takımının yeni sezondaki destek oyuncusunu duyurdu!

SuperMassive Blaze League Of Legends takımının yeni üyesi: Parus

23 Aralık Perşembe günü yaptığı duyuru ile birlikte Hasan “Neramin” Samarsın’ın 2022 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi’nde League Of Legends takımının nişancı rolünde oynayacağını duyuran Papara SuperMassive Blaze, 25 Aralık Cumartesi günü destek oyuncusunu da açıkladı.

Öğle saatlerinde yapılan duyuruya göre önümüzdeki sezonda takımdaki destek rolünü Furkan “Parus” Çiçek üstlenecek. 2021 yılının başından beri Papara SuperMassive Blaze Akademi takımında mücadele eden oyuncu, artık as kadroda.

Takım arkadaşları ile birlikte fastPay Wildcats Akademi karşısında aldıkları 3-0’lık galibiyet ile Türkiye Akademi Ligi 2021 Yaz Mevsimi şampiyonu olan Parus, takımı tarafından “Akademi Ligi Şampiyonluğu’ndan Şampiyonluk Ligi’ne! Furkan “Parus” Çiçek, 2022 yılında takımımızın destek rolünü üstlenecek.” sözleri ile duyuruldu.

Transferinin ardından kişisel Twitter hesabı üzerinden bir paylaşım yapan oyuncu ise “Sıra TCL şampiyonluğunda!” sözleri ile hedefini şimdiden belirledi. Aşağıda takımın şu ana kadar açıkladığı yeni sezon üyelerini görebilirsiniz.

SuperMassive Blaze League Of Legends takımı

  • Hasan “Neramin” Samarsın
  • Furkan “Parus” Çiçek

İlginizi Çekebilir:

5 Ronin, 2022 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi kadrosundan ilk ismi tanıttı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor