Connect with us

Espor

G2 Esports’ta geçirdiği süre boyunca Perkz’in en unutulmaz oyunlarından birkaçını sizin için derledik!

Perkz’i G2 ile geçirdiği süre boyunca iyi bir oyuncu olarak tanımlayan en iyi birkaç oyun.

Perkz

Tıpkı bazı aktörlerin kariyerlerinin tamamı boyunca canlandırdıkları tek bir karakter tarafından tanımlandıkları gibi, Perkz için de aynı şey geçerli. 2016’dan beri G2 Esports takımının hayati bir parçası ve Avrupa League of Legends sahnesinde hakim güçlerden oldu.

Her zaman hayalini kurduğu Dünya Şampiyonası unvanını hiçbir zaman elde etmemiş olsa da, MSI 2019 unvanı, Perkz‘in küresel ölçekte beceri seviyesinin saf sembolüydü.

İşte Perkz‘i G2 ile geçirdiği süre boyunca iyi bir oyuncu olarak tanımlayan en iyi birkaç oyun.

 

Kral öldü, çok yaşa yeni kral – Perkz – Faker: 2017 MSI finalleri

Faker, LCK‘deki yoğun rekabet nedeniyle bugünlerde Dünya Şampiyonası’na hak kazanmak için mücadele ediyor olabilir, ancak yine de tarihteki en iyi Lig oyuncularından biri.

Çoğu Lig taraftarı, Perkz’in neler yapabileceğini bilse de, o süre zarfında hiç kimse onun bu kadar baskın olarak dünyanın en iyi oyuncusuna karşı oynamasını beklemiyordu.

Perkz daha agresif oyunlar yapmaya başladığında, G2‘nin ormancısı Ivern de orta koridora yaklaşıyordu.Bunu gören Faker güvenliğe geri dönmek için elinden geleni yaptı. Perkz, kırmızı rengi gören bir boğa gibi, Demon King’i bırakmaya niyeti yoktu ve ilk kanı elde etmek için Faker‘in Cassiopeia’sını kovaladı.

 

Siz de kahraman olabilirsiniz — G2’ye karşı SKT T1: 2019 Dünya Şampiyonası yarı finalleri

İki takım, 2019 Dünya Şampiyonası yarı finalinde bir kez daha eşleşti. G2‘nin SKT karşısında ikiye bir üstünlüğü vardı ancak serinin dördüncü maçı SKT‘nin tarafına doğru kayıyordu.

Perkz 1/6/6 Yasuo olarak üsten ayrıldı ve üssünden sadece birkaç adım ötede gerçekleşen savaşa katıldı. İyi bir oyun geçirmiş olmasada Perkz sürücü koltuğunda olduğu için bu sıradan bir Yasuo değildi.

 

Doğru zamanda doğru yer – G2 vs. RNG: Worlds 2018

Profesyonel bir oyuncu olmak istiyorsanız, mekanik becerilere sahip olmanız gerekir. Sizi iyi bir oyuncu yapmak için yeterli olmaları gerekirken, mükemmelliğe ulaşmak için daha fazlasına ihtiyacınız olacak. Zamanlama, iyiyi en iyiden ayıran şeydir ve Perkz her zaman doğru zamanda doğru yerde olmayı başardı.

 

David Copperfield’ın başucu kitabından bir oyun – G2 vs. Griffin: Worlds 2019

Bu oyunu oldukça benzersiz kılan şey, Perkz‘in milimetrik bir adımla onu öldürmeyi sağlayacak neredeyse her yetenek atışını yan adım atmasıdır. Bu rekabet seviyesinde birbiri ardına hassas hamleler yapmanın ne kadar zor olduğu düşünüldüğünde, bu oyun efsane olmaktan başka bir şey değil.

Riot Games Anivia’yı değiştirebilir!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor