Connect with us

Espor

Galakticos kadrosunda koç değişikliği!

Galakticos League of Legends takımında koç Nasty ile yollar ayrılırken, Vez ile anlaşıldı.

Galakticos Vez
Galakticos Vez

Galakticos kadrosunda değişiklik

League of Legends Türkiye topluluğunun severek takip ettiği Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 6.hafta geride kalırken, takımlar da playoff mücadelesi ve liderlik için savaşmaya devam ediyor. Ligin geçtiğimiz haftasında, Denizbank İstanbul Wildcats ve ilk gün Fenerbahçe Espor’a karşı derbi galibiyeti alan Galatasaray Espor’a mağlup olan Galakticos ekibi, 6. haftadan çift mağlubiyet alarak mutsuz bir şekilde ayrılmıştı.

Ligde oynanmış olan 12 karşılaşmadan 6 galibiyet ve 6 mağlubiyet alan Galakticos, ligin beşinciliğini elinde tutuyor. Geçen haftanın başarısız sonuçları ile birlikte Galakticos ekibi kadrosunda değişiklik yaparak ligde daha üst sıralara tırmanmayı amaçlıyor.

Galakticos, koç Nasty ile yollarını ayırdı

26 Temmuz saat 15.49’da yapılan açıklama ile birlikte Galakticos, koçu Çağdaş “Naty” Mavzer ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdıklarını resmen duyurdu. Yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi:

League of Legends koçumuz Naty ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunuyoruz.

Takıma bu zamana kadar vermiş olduğu emeklerinden dolayı Çağdaş “Naty” Mavzer’e teşekkürlerimizi sunar, kendisine gelecekteki kariyerinde başarılar dileriz.

Galakticos, koç pozisyonu için Vez ile anlaştı

Yapılan açıklamadan hemen sonra Galakticos ekibi boşaltmış olduğu League of Legends koç pozisyonunu yeniden doldurduğunu açıkladı. #GiveMeSpace ve #GlowLikeTheStars etiketleriyle paylaşılan transfer duyurusunda Galakticos tarafı, yeni koçları olan Vezni “Vez” Tönissen‘e hoş geldin dedi. İşte yapılan açıklama:

League of Legends takımımızın yeni koçu Vezni “Vez” Tönissen’e merhaba diyelim!

Mürettebatımıza hoş geldin!

Sizce yapılan bu koç değişikliği ile birlikte Galakticos takımı ligde üst sıralara tırmanmayı başarabilecek mi? Gelecek hafta yani Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 7. haftada Galakticos ekibinden nasıl bir performans bekliyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Gelecek haberlerde görüşmek üzere!


İlginizi Çekebilir:

League of Legends 12.14 Yama Notları yayınlandı!

1 Yorum

1 Comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor