Connect with us

Espor

Galatasaray Espor ELOSSA ile yollarını ayırma kararı aldı!

Galatasaray Espor ELOSSA ile yollarını ayırma kararı aldı!

Galatasaray Espor ELOSSA

Tecrübeli espor organizasyonunun VALORANT kadrosundan bir ayrılık haberi geldi, Galatasaray Espor ELOSSA ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırma kararı aldı. Hüseyin “ELOSSA” Tüysüz bu ayrılığın hemen ardından VALORANT’a artık oyuncu olarak değil takım koçu olarak devam edeceğini tüm sevenleri ve espor takipçileri ile paylaştı.

Tecrübeli oyuncunun açıklamaları ise şöyle: “Uzun yıllar CS:GO oynadıktan sonra VALORANT’ın çıkmasıyla beraber beta sürümünden itibaren VALORANT oynuyordum. Oyunun hemen başında şuan Avrupa’da iyi işler yapmış oyuncularla mix kadrolarda oynadım. Ailevi sebeplerden ötürü oyuna 1 sene ara vermek zorunda kaldım. Oyuna geri döndüğümde eskiden CS:GO’da birlikte güzel başarılar elde ettiğim arkadaşlarımla beraber bir kadro oluşturduk ve Dark Passage organizasyonuna katıldık. @GSEsports‘dan gelen teklifle beraber ligde kendimi denemek istedim, oyuna tekrar adapte olmak için ve en üst seviyede oyunu oynayabilmek için elimden gelen her şeyi fazlasıyla yaptım fakat atı alan üsküdarı geçmişti:) ve bu kısa sürede oyunu tekrar en üst seviyede oynayamacağımı farkettim.

Bu ayrılıkla beraber artık oyunculuk kariyerime üzülerek son verip, şimdiye kadar edindiğim oyun bilgilerimi ve tecrübelerimi aktarmak için yoluma koç olarak devam etmek istiyorum.” ifadelerini kullandı. Galatasaray Espor ELOSSA ayrılığının ardından bakalım takıma ne gibi transferlerde bulunacak.

Galatasaray Espor ELOSSA ile yollarını ayırma kararı aldı!
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor