Connect with us

Espor

VALORANT Bölüm 06 Kısım 02’deki yenilikler!

VALORANT Bölüm 06 Kısım 02’deki yenilikler karşınızda!

VALORANT Bölüm 06

Riot Games’in popüler FPS oyunu dereceli ve savaş biletinde yepyeni bir sayfa açıyor, VALORANT Bölüm 06 Kısım 02’deki yenilikler!

Yeni Öncü ajan Gekko’ya merhaba deyin. Gekko ve dörtlü tayfası alan temizleme ve gözetlemenin yanında Spike’ı yerleştirip imha bile edebiliyor. Dahası da var. İsteklerinizi belirttiniz ve sabırla beklediniz. Karşınızda yeni yakın dövüş silahıyla dönüş yapan Oni.

Yeni Savaş Bileti’ne bir göz gezdirmeyi de unutmayın deriz. Ayrıca kademeler de sıfırlandı. Tırmanmaya başlayın!

 

Los Angeles çocuğu Gekko’ya ve belalı tayfasının üyeleri Şaşkın, Kankuş, Zorba ve Pofu’ya selam verin. Takımınız bölgeye girmekte zorlanıyor mu? Şaşkın’la düşmanlara plazma atışları yapın ya da Kankuş’u alanı gözetlemesi ve sonra da rakipleri yıkıcı plazmaya boğması için gönderin. Spike’ı kurup imha bile edebiliyor! Pofu biraz tehlikeli. Fırlattığın yerde büyük bir alana yayılıp patlamaya eğilimli. Son olarak Zorba ise düşmanlara plazma patlamasıyla kafa atarak bela oluyor. Ekibi toplayın ve tozu dumana katın. Yetmedi mi? E tekrar yapın!

 

ONI GERİ DÖNÜYOR (8 MAR)

03072023_WhatsNewinACTIIArticle_02_Divider_Onni_V2.jpg

 

Oni’nin dönüşü beraberinde kendi ellerinizde şekillenecek bir intikam ve yozlaşma getiriyor. Vandal, Bulldog, Ares, Frenzy kaplamalarının her biri ve yeni Onimaru Kunitsuna (Katana yakın dövüş silahı) içinizdeki şeytana hitap ediyor.

 

BÖLÜM 06 KISIM 02 SAVAŞ BİLETİ (8 MAR)

03072023_WhatsNewinACTIIArticle_03_Divider_Battlepass.jpg

Bölüm 06’nın ikinci Savaş Bileti’nde koleksiyonunuzu kendi zevkinize göre donatabileceğiniz yeni içerikler karşınızda. Sıraya girin ve Kıvrım Shorty, Gramayıfon oyuncu kartı, Bas Bas Paraları spreyi ve Kedi Gözü silah uğurunu kapın.

Her zamanki gibi Kısım 02 Seçkin Savaş Bileti’ni de alabilirsiniz. Seçkin Savaş Bileti’nde Topotek Phantom, Omen Kedi Dansı spreyi, Talim // Gizlenme Modülü oyuncu kartı ve Çıtır Çıtır silah uğuru sizi bekliyor.

Daha önce Savaş Bileti almadıysanız biletin ne işe yaradığını buradan öğrenebilirsiniz.

YENİ DERECELİ KISIM (8 MAR)

03072023_WhatsNewinACTIIArticle_04_Divider_Ranked_Reset.jpg

 

Kademeler sıfırlandı. Bölüm 06’da zirveye tırmanıp kendinizi kanıtlamak için ikinci şansınız. Rekabete tekrar hazır mıyız?

VALORANT Bölüm 06 Kısım 02’deki yenilikler karşınızda!
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor