Connect with us

Espor

Galatasaray Espor Köfte ile yollarını ayırdı!

Galatasaray Espor League of Legends takımındaki orta koridor oyuncusu Köfte ile yollarını ayırdı!

Galatasaray Espor Köfte

Geçtiğimiz sezon Şampiyonluk Ligi‘ni 2. sırada tamamlayan, playoff aşamasında ise yarı finalde elenen Galatasaray Espor League of Legends takımı, orta koridor oyuncuları Emre “Köfte” Akça ile yollarını ayırdıklarını duyurdu. Yapılan açıklamaya göre Galatasaray Espor ve Emre “Köfte” Akça karşılıklı anlaşma yolu yollarını ayırdı.

Daha önceden League of Legends Türkiye arenasında HWA, İstanbul Wildcats, Dark Passage gibi takımlarda görev yapmış orta koridor oyuncusu Köfte 2021 yılının Aralık ayında Galatasaray Espor’a transfer olmuştu. Yaklaşık 5 aylık Galatasaray macerasının sonunda takım ve oyuncu anlaşarak yollarına devam etmeme kararı aldı.

Bu ayrılık kararı sonrasında Galatasaray Espor League of Legends takımı orta koridor oyuncusu olarak kimin takımda yer alacağını henüz açıklamadı. Diğer taraftan profesyonel oyuncu Emre “Köfte” Akça’nın ise kariyerine hangi takımda devam edeceği konusunda da bir paylaşım yapılmadı. Oyuncunun yeni takımı ve Galatasaray League of Legends takımının yeni orta koridor oyuncusu hakkında açıklamalar yapıldıkça sizlere aktarıyor olacağız.

Bizler Playerbros olarak hem Galatasaray Espor’a hem de Köfte’ye kariyerlerinin devamında başarılar diliyoruz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor