Connect with us

Espor

Galatasaray Espor Ksaez transferini duyurdu!

Galatasaray Espor Ksaez transferi ile orta koridor oyuncusunu duyurdu!

Galatasaray Espor Ksaez

League of Legends konusunda Galatasaray Espor son günlerde transferler ile sıklıkla gündeme geliyor. Hem takımdan ayrılan isimleri hem de onların yerine takıma gelen oyuncuları birer birer duyuran Galatasaray Espor bu sefer de League of Legends takımının orta koridoru için yaptığı transferi hayranları ile paylaştı. Galatasaray Espor’un League of Legends takımında orta koridor oyuncusu olarak görev yapacak isim ise Yunus “Ksaez” Emre Şahin olacak.

https://twitter.com/GSEsports/status/1531653159067975682

Yunus “Ksaez” Emre Şahin daha önceden League of Legends Türkiye Ligi’nde pek çok önemli takımda görev almış bir oyuncu. Profesyonel League of Legends kariyerine Team Cappadocia’da başlayan Yunus “Ksaez” Emre Şahin; Sangal, Dark Passage, Royal Youth be Supermassive gibi ekiplerde görev aldı. Ksaez geçtiğimiz ay SuperMassive Blaze’den ayrıldı. Ayrılıktan 1 ay sonra ise Galatasaray Espor ile anlaştığını açıkladı. Başarılı oyuncu daha önceden Supermassive ile 2021 Kış Sezonu 1.’liğine imza atmıştı.

Galatasaray Espor Ksaez transferini sosyal medya üzerinden oyuncunun ligdeki başarılı anlarından oluşan bir video eşliğinde duyurdu. Bu transfer neticesiyle hem Yunus “Ksaez” Emre Şahin’i hem de Galatasaray Espor’u kutlar başarılar dileriz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor