Connect with us

Espor

Galatasaray Espor takımına yeni forma sponsoru

Galatasaray Espor takımının yeni forma sponsoru Metaverse VR oldu.

Galatasaray Espor takımına yeni forma sponsoru
Fotoğraflar: Metaverse VR (MEVR)

Geçtiğimiz haftalarda VALORANT takımına Mert “MerSa” Saatci’yi katması ve FIFA kadrosundan Kaan “KTzn” Tüzün ile birlikte FIFA takım koçu Emre “Riv9” Kayır ile yeni sezon için de anlaştığı duyurması ile gündemimize gelen Galatasaray Espor, bu sefer yeni bir iş birliği ile gündemimizde.

30 Ekim Pazar gününün öğle saatlerinde Galatasaray Spor Kulübünün resmi web sayfası ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamaya göre takım, bir teknoloji girişimi olan Metaverse VR ile yeni bir iş birliğine imza atıyor.

Galatasaray Espor takımının yeni forma sponsoru: Metaverse VR

Yapılan açıklamalarda belirtilene göre hayata geçirilen bu iş birliği kapsamında Metaverse VR, Galatasaray Espor takımının forma ense sponsoru oluyor.

Espor şubesi bünyesinde gerçekleştirilen sponsorluğa ek olarak Metaverse VR aynı zamanda Galatasaray Futbol Takımı ve Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu içerisinde yapılan özel 360 derece çekimleri projesini de hayata geçirecek.

Metaverse VR’ın sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımda yer alan bilgilere göre ise bu iş birliğinin imza töreni 1 Kasım Salı günü gerçekleştirilecekken, bu tören Galatasaray TV ve Galatasaray resmi YouTube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak.


İlginizi Çekebilir:

Galatasaray Espor FIFA kadrosundan Riv9 ve KTzn ile devam dedi

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

2 Yorum

2 Comments

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor