Connect with us

Espor

Galatasaray Espor VALORANT arenasına girmek için çalışıyor

Galatasaray Espor da VALORANT arenasına girmek için kolları sıvadı.

Emir Aral Galatasaray

2021 yılının sonuna yaklaşmamız ile birlikte espor takımlarının VALORANT kadroları üzerindeki çalışmaları devam ederken, birçok yeni takım da bu dünyaya girmek için çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan son duyurulara göre ise VALORANT arenasına girmek için çalışmalarını sürdüren takımlar arasında Galatasaray Espor da katıldı.

23 Aralık Perşembe gününün akşam saatlerinde takımın resmi sosyal medya hesaplarından, geçtiğimiz günlerde Deniz “AGIADES” Çınar ile birlikte kulüp menajeri görevine gelen Berkalp Kaan “MIGHTYSULTAN” Yılmazoğlu imzalı bir açıklama yayınlandı.

VALORANT’tan Sorumlu Kulüp Menajeri Yılmazoğlu tarafından yapılan açıklamada belirtilene göre bir süredir takip ettikleri oyunda Galatasaray Espor’un da yer alması için çalışmalara Yemeksepeti desteği ile başlandı.

Yapılan çalışmalar ile ilgili son durumu da paylaşan MIGHTYSULTAN, “Henüz bir takım veya oyuncuyla anlaşma noktasına gelinmemiş olup, en yakın sürede girişimlerimizi tamamlayarak siz esporseverlerle paylaşmak için sabırlanıyoruz.” dedi.


İlginizi Çekebilir:

Fire Flux Esports’un yeni koçu Kyro, Playerbros’a konuştu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor