Connect with us

Espor

Galatasaray Espor VALORANT takımının yeni ismi: Burak “LewN” Alkan

VALORANT takımına dahil olan yeni isim Burak “LewN” Alkan oldu.

Galatasaray Espor VALORANT takımının yeni ismi: Burak “LewN” Alkan

2024 yılının Ocak ayında start alması beklenen VALORANT Challengers 2024 Türkiye Birlik Ligi takımları arasında yer alan Galatasaray Espor, lig öncesi VALORANT takımını güçlendirmeye devam ediyor.

Son olarak 30 Aralık Cumartesi gününün akşam saatlerinde yapılan duyuru ile birlikte Galatasaray Espor VALORANT takımının yeni oyuncusunun Burak “LewN” Alkan olduğu açıklandı.

Galatasaray Espor VALORANT takımına taze kan

Kariyerinde daha önce Pcific Esports forması giyen 17 yaşındaki genç oyuncunun transferinin duyurulması ile birlikte Galatasaray tarafından transfer sürecindeki profesyonel yaklaşımları ve pozitif tutumları için Pcific Esports yönetimine teşekkür edildi.

Genç oyuncu Burak “LewN” Alkan ise kişisel X(Eski Twitter) hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda duygu ve düşüncelerini şu ifadeler ile aktardı: “Öncelikle herkese selamlar büyük @GSEsports ailesine katıldığım için çok mutluyum bu süreçte yanımda olan @PCIFICespor ailesine teşekkür ederim üzerimde emeği olan herkese boşa çıkartmayacağımın sözünü veriyorum.”

Sizler Galatasaray Espor VALORANT takımına dahil olan yeni isim hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

CS2 konsol açma nasıl yapılır? CS2 konsol açılmıyor hatası detayları

Steam Türk Lirası yapma! Steam TRY Converter nasıl kullanılır?

GTA 6 fragmanındaki gerçek hayat göndermeleri listelendi

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor