Connect with us

Espor

Galatasaray Mali Genel Kurulu’nda espor belgeleri olay oldu!

Galatasaray Mali Genel Kurulu’na Espor Kulübü damga vurdu.

Galatasaray Espor Kulübü’nün kurulmasında emeği olan Mert Tanrıverdi’den sonra takımın başına, Galatasaray Spor Kulübü Eski Başkanı Dursun Özbek’in yeğeni Serhat Özbek getirilmişti. Espor takımının başına geçen Serhat Özbek Yükselme Ligi’nde çok kötü bir sonuç almasının yanı sıra bugün gerçekleşen Galatasaray Mali Genel Kurulu’nda çıkan belgeler ile yeniden bir skandala imza attı.

Yükselme Ligi’nde başarılı olamayan Galatasaray Espor Kulübü, o mevsim konaklama ve yemek gibi ihtiyaçlarını Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek’in oteli olan Point Hotel’de gerçekleştirmiş. Dursun Özbek ise Galatasaray Sportif AŞ’ye bağlı olan espor takımının oteli kullanması karşılığında tam olarak 109,204TL’lik bir ödeme almış.

Galatasaray’ın Resmi Espor Açıklamaları

Dursun Özbek, yeğeni ve Sportif AŞ’ye bağlı olan Galatasaray Espor Kulübü’ne 109,204TL’lik fatura kesmiş

Galatasaray Espor takımında görev alan 4 kişinin ortalama 80€ ödediği otelde Serhat Özbek ise €150 ücretle otelde konaklamış. Serhat Özbek, espor takımının koçu Ahmet Can Arslan, espor takımının oyuncusu Arda Subaşı, takım menajerlerinden Anıl Seçmen ile bir de yabancı misafirin yer aldığı konaklamanın fiyatı ekstra harcamalarla birlikte Galatasaray SK tarafından ödenmiş. Dursun Özbek’in otelinde 48 gece aralıksız konaklayan kulüp 38,102TL’lik ekstra harcama yapmış ve toplam kulüp adına 109,204TL’lik fatura kesilmiş. Buradaki asıl skandal ise Mali Genel Kurul’da yayınlanan bu belgelerin neden fatura edildiği belli değil. Ayrıca Genel Kurul kararlarında böyle bir şey görünmüyor.

Detaylar

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor