Connect with us

Espor

Galaxy Racer, Waverider ile küresel ortaklığını duyurdu!

Galaxy Racer, eğlence şirketi Waverider ile ortaklığını duyurdu!

Dubai merkezli espor organizasyonu Galaxy Racer, eğlence şirketi Waverider ile küresel bir ortaklık kurduğunu duyurdu. İki marka, bir dizi yeni ürünü piyasaya sürmek için güçlerini birleştirdi.

Waverider, pop kültürü ve eğlence merkezli bir IP içerik oluşturma ve yönetim şirketidir. Ortaklık sonucunda Galaxy Racer, AboFlah, Dyler ve Naji Elqaq gibi yaratıcıları listesi için ürünler ve konseptler oluşturabilecek.

Waverider CEO’su Arafaat Ali Khan ortaklık ile ilgili düşüncelerini paylaştı: “Yalnızca özgün değil, aynı zamanda yaratıcıların estetiğini, ahlakını ve stilini gerçekten yansıtan ürünler ve hikayeler yaratmak için Galaxy Racer ve onun çeşitli yaratıcıları ile çalışmaktan gerçekten heyecan duyuyoruz. Hayranların bu içerik oluşturucuların akıllarını başından alacak bir yanını göreceklerinden eminiz!”

Firmanın yaratıcı ekibine İngiltere merkezli deneyimli sanatçı Des Taylor öncülük ediyor. Şirketin yeni bir tüketici deneyimlerin ve etkinliklerin yanı sıra bir e-ticaret platformu başlatması bekleniyor.


İlginizi Çekebilir:

 

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor