Connect with us

Espor

9INE herkes tarafından beklenen duyurusunu gerçekleştirdi!

.@9INEGG herkesin merakla beklediği açıklamayı ve yeni kadrosunu açıkladı!

9INE herkes tarafından beklenen duyurusunu gerçekleştirdi!

Geçtiğimiz dönemde özellikle Counter-Strike: Global Offensive takımı ile Türk espor severlerin gündemine gelen espor organizasyonu 9INE, bir süredir sosyal medya hesapları üzerinden sinyallerini verdiği duyuruyu, 3 Ağustos Salı günü itibari ile yaptı.

Organizasyon tarafından yapılan paylaşıma göre takım yeniden Türk espor arenasına VALORANT ile giriş yapıyor. Tamamen Türk oyuncuların ve koçun oluşturduğu kadro, bu paylaşım ile duyuruldu.

9INE tarafından yapılan açıklamada “Bugün Türk topluluğuna yeniden katılıyoruz ve VALORANT sahnesine dahil olduğumuzu duyurmak istiyoruz.” sözleri yer alırken, takımın kaptanı JaqaRa takım ve oyuncular hakkındaki düşüncelerini “size inanıyorum çocuklar lets go yolumuz uzun <3” sözleri ile ifade etti.

9INE VALORANT Takımı Oyuncuları

  • JaqaRa (Kaptan)
  • Ayberk “flickvlr” Seller
  • Orhancan “FuryVL” Zeybek
  • Burak “Xyologyy” Atmaca
  • Furkan “Pachenkovlr” Sarıgül
  • Engin “g0dwana” Balcı (Koç)

We Raise: “9INE, We Raise Sirius ekibimizin yeni adresi”

İsveç merkezli espor takımının Türk VALORANT arenasına giriş yaptığını duyurduğu paylaşımın ardından ekibin oyuncularının eski takımı We Raise’den de bir açıklama geldi.

We Raise tarafından yapılan açıklamada ise “Avrupa’nın önde gelen FPS organizasyonlarından biri olan İsveç merkezli espor kulübü 9INE, We Raise Sirius ekibimizin yeni adresi.” sözleri kullanılırken, oyunculara şans dilenerek, takımın onlar ile gurur duyduğu belirtildi. Takım ayrıca yeni oyuncuları keşfedip bünyesine katacağına devam edeceğini de dile getirdi.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT EMEA Challengers Playoff eşleşmeleri belli oldu!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor