Connect with us

Oyun

Gran Turismo 7’nin tüm detayları paylaşıldı

Oyun ayrıca Türkçe dil desteğiyle gelecek

Gran Turismo 7'nin tüm detayları paylaşıldı

Geçtiğimiz gün Sony tarafından gerçekleştirilen State of Play etkinliğinde sevilen yarış oyunu serisinin son oyunu Gran Turismo 7’ye dair tüm detaylar paylaşıldı. Menüler, arayüz, oynanış mekanikleri, oyun modları, arabalar, modifikasyon ve iddialı hava durumu yeniliği ile Gran Turismo 7, 4 Mart 2022 tarihinde piyasaya sunulacak. Polyphony tarafından geliştirilen Gran Turismo içerisinde mk3 Supra, Porsche 917 ve Aston Martin DB5 gibi popüler modeller dahil toplamda 400’den fazla araba bulunacak. Oyun ayrıca Türkçe dil desteğiyle çıkış yapacak.

İddialı hava durumu simülasyonu ve yeni modlar!

Gran Turismo 7’nin direktörü Kazunori Yamauchi tarafından yapılan açıklamaya göre oyunun oldukça gerçekçi bir hava durumu simülasyonu olacak. Farklı bölgelerdeki hava koşullarının doğru bir şekilde simüle edilebilmesi için meteorolojik verilerden yararlanıldığını dile getiren Yamauchi; sıcaklık, nem ve yağış gibi faktörlerin arabanın performansını etkileyeceğini belirtti. Bunun yanı sıra Gran Turismo 7’de drift ve drag yarış modları ile birlikte 40’a yakın parkur bulunacak.

Yalnızca Playstation platformuna çıkış yapacak Gran Turismo, getirilecek güncellemelerle birlikte 100 GB’ın üzerinde yer kaplayacak. Forza Horizon 5’in yakaladığı başarı sonrası bir dönemin en popüler yarış oyunu serisi olan Gran Turismo, eski şaşaalı günlerine geri dönmek istiyor.

Oynanış videosu

Gran Turismo 7’ye dair paylaşılan bazı görüntüler

Ana menü

Modifiye ekranı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun